Softball

High School

2023 Storm Fall Fest Team Camp

Oct 28 - 29, 2023
Titusville, FL
Hotels
SportsEngine Tourney

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

                 

Pool Standings

Schedule

Filter by:

Saturday, October 28, 2023
Game Time Location Team Score Team
P11 12:30 PM Chain of Lakes - Field 1 FL Storm Premier 18U - Walker
FL Firecrackers Yeary
P31 12:30 PM Chain of Lakes - Field 2 Space Coast Titans - Minear
FL Firecrackers- Stockton/Amato/X
P32 12:30 PM Chain of Lakes - Field 4 FL Gold 16U Santana
FL Storm Premier - Cottrill
P33 12:30 PM Chain of Lakes - Field 3 DME Academy Softball- Bussey 18U
FL Storm - Otero
P19 2:00 PM Chain of Lakes - Field 4 Gold Coast Hurricanes Hammonds 18U National
FL Storm Premier - Cottrill
P23 2:00 PM Chain of Lakes - Field 6 FL Storm Premier 18U - Walker
Lady Gators Jackson 18u-Damon
P25 2:00 PM Chain of Lakes - Field 1 FL Firecrackers Yeary
Jacksonville Storm Han
P27 2:00 PM Chain of Lakes - Field 7 DME Academy Softball- Bussey 18U
Tampa Heatwave
P34 2:00 PM Chain of Lakes - Field 2 FL Storm National - Masso
Space Coast Titans - Minear
P8 3:30 PM Chain of Lakes - Field 3 FL Storm National - Masso
FL Storm Premier 18U - Walker
P18 3:30 PM Chain of Lakes - Field 7 FL Firecrackers Yeary
Space Coast Titans-Flaskamp
P20 3:30 PM Chain of Lakes - Field 1 Jacksonville Storm Han
FL Firecrackers- Stockton/Amato/X
P22 3:30 PM Chain of Lakes - Field 6 Space Coast Titans - Minear
FL Storm - Otero
P38 3:30 PM Chain of Lakes - Field 2 Tampa Heatwave
Osceola Overdrive
P15 5:30 PM Chain of Lakes - Field 3 FL Storm National - Masso
FL Firecrackers- Stockton/Amato/X
P16 5:30 PM Chain of Lakes - Field 2 Osceola Overdrive
FL Gold 16U Santana
P26 5:30 PM Chain of Lakes - Field 1 Space Coast Titans-Flaskamp
DME Academy Softball- Bussey 18U
P35 5:30 PM Chain of Lakes - Field 4 Lady Gators Jackson 18u-Damon
Gold Coast Hurricanes Hammonds 18U National
P3 7:00 PM Chain of Lakes - Field 3 FL Gold 16U Santana
Gold Coast Hurricanes Hammonds 18U National
P14 7:00 PM Chain of Lakes - Field 4 FL Storm Premier - Cottrill
Lady Gators Jackson 18u-Damon
P28 7:00 PM Chain of Lakes - Field 2 FL Storm - Otero
Osceola Overdrive
P37 7:00 PM Chain of Lakes - Field 1 Jacksonville Storm Han
Space Coast Titans-Flaskamp
Sunday, October 29, 2023
Game Time Location Team Score Team
P2 9:00 AM Chain of Lakes - Field 1 FL Storm National - Masso
FL Firecrackers Yeary
P13 9:00 AM Chain of Lakes - Field 3 Jacksonville Storm Han
Tampa Heatwave
P24 9:00 AM Chain of Lakes - Field 2 FL Storm Premier 18U - Walker
Osceola Overdrive
P29 9:00 AM Chain of Lakes - Field 4 FL Gold 16U Santana
Space Coast Titans - Minear
P4 10:30 AM Chain of Lakes - Field 1 FL Storm National - Masso
Gold Coast Hurricanes Hammonds 18U National
P6 10:30 AM Chain of Lakes - Field 4 FL Firecrackers- Stockton/Amato/X
Lady Gators Jackson 18u-Damon
P7 10:30 AM Chain of Lakes - Field 3 FL Storm Premier - Cottrill
Osceola Overdrive
P21 10:30 AM Chain of Lakes - Field 2 Space Coast Titans-Flaskamp
FL Storm Premier 18U - Walker
P1 12:00 PM Chain of Lakes - Field 2 FL Gold 16U Santana
FL Storm - Otero
P5 12:00 PM Chain of Lakes - Field 4 Space Coast Titans - Minear
FL Storm Premier - Cottrill
P10 12:00 PM Chain of Lakes - Field 1 Tampa Heatwave
FL Storm National - Masso
P36 12:00 PM Chain of Lakes - Field 3 DME Academy Softball- Bussey 18U
Jacksonville Storm Han
P9 1:30 PM Chain of Lakes - Field 3 Lady Gators Jackson 18u-Damon
DME Academy Softball- Bussey 18U
P12 1:30 PM Chain of Lakes - Field 1 FL Firecrackers Yeary
Tampa Heatwave
P17 1:30 PM Chain of Lakes - Field 2 FL Storm - Otero
Space Coast Titans-Flaskamp
P30 1:30 PM Chain of Lakes - Field 4 FL Firecrackers- Stockton/Amato/X
Gold Coast Hurricanes Hammonds 18U National

Bracket

No Bracket Games for this Division