P22
|
Fri 02/03/23
6:00 PM
|
UBT South Sports Complex - Court #6
|
GBA (Gretna) 4th Eickhoff
|
8
|
19
|
ABA 4th Rexilius
|
|
|
P35
|
Fri 02/03/23
8:00 PM
|
UBT South Sports Complex - Court #6
|
ABA 4th Rexilius
|
17
|
51
|
Panthers Elite
|
|
|
P3
|
Sat 02/04/23
8:00 AM
|
Iowa West Field House - Court #1
|
BBA BADGERS - MAY
|
43
|
20
|
PBC - Patriots 4th Blue
|
|
|
P7
|
Sat 02/04/23
8:00 AM
|
Iowa West Field House - Court #6
|
GBA (Gretna) 4th Eickhoff
|
14
|
46
|
Panthers Elite
|
|
|
P13
|
Sat 02/04/23
10:00 AM
|
Iowa West Field House - Court #4
|
OSA 4th Elite Andersen
|
27
|
35
|
Team Factory Mackie
|
|
|
P20
|
Sat 02/04/23
10:00 AM
|
Bellevue Lied Center - Court #2
|
MBA Wildcats Select White
|
8
|
18
|
Elkhorn Attack All-Stars (Hartle)
|
|
|
P21
|
Sat 02/04/23
10:00 AM
|
Bellevue Lied Center - Court #4
|
Panthers Elite
|
47
|
24
|
Thunder Supreme - 4th White
|
|
|
P1
|
Sat 02/04/23
11:00 AM
|
Iowa West Field House - Court #5
|
MBA Wildcats Select Green
|
27
|
22
|
AEF Academy 4th grade
|
|
|
P10
|
Sat 02/04/23
11:00 AM
|
Iowa West Field House - Court #7
|
ABA 4th Stremlau
|
14
|
21
|
Grand Island 4th Grade Purple- Usher
|
|
|
P18
|
Sat 02/04/23
11:00 AM
|
Iowa West Field House - Court #1
|
BBA BADGERS - MAY
|
33
|
17
|
GBA (Gretna) 4th Elite Boys
|
|
|
P6
|
Sat 02/04/23
12:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #3
|
All Iowa Attack DSM 4th Black
|
24
|
26
|
Elkhorn Attack All-Stars (Hartle)
|
|
|
P42
|
Sat 02/04/23
12:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #7
|
OSA 4th Elite Andersen
|
30
|
40
|
Elevate Elite
|
|
|
P5
|
Sat 02/04/23
1:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #1
|
MBA Wildcats Select White
|
10
|
37
|
Crossover Sports 4th
|
|
|
P8
|
Sat 02/04/23
1:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #7
|
Thunder Supreme - 4th White
|
40
|
13
|
ABA 4th Rexilius
|
|
|
P44
|
Sat 02/04/23
1:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #3
|
OSA 4th Elite Jones*
|
51
|
21
|
All Iowa Attack DSM 4th White*
|
|
|
P14
|
Sat 02/04/23
2:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #4
|
Elevate Elite
|
47
|
19
|
All Iowa Attack DSM 4th Red
|
|
|
P15
|
Sat 02/04/23
2:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #3
|
AEF Academy 4th grade
|
29
|
20
|
Team Factory Westfall
|
|
|
P24
|
Sat 02/04/23
2:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #7
|
OSA 4th Select Helms
|
17
|
20
|
Grand Island 4th Grade Purple- Usher
|
|
|
P4
|
Sat 02/04/23
3:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #4
|
OSA 4th Elite Jones
|
34
|
27
|
GBA (Gretna) 4th Elite Boys
|
|
|
P16
|
Sat 02/04/23
3:00 PM
|
The MARK - Court #1
|
MBA Wildcats Select Green
|
31
|
17
|
All Iowa Attack DSM 4th White
|
|
|
P19
|
Sat 02/04/23
4:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #3
|
Crossover Sports 4th
|
36
|
26
|
All Iowa Attack DSM 4th Black
|
|
|
P38
|
Sat 02/04/23
4:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #2
|
OSA 4th Select Helms
|
25
|
15
|
ABA 4th Stremlau
|
|
|
P12
|
Sat 02/04/23
5:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #4
|
BBA Badgers - Wieme
|
21
|
16
|
OSA 4th Select Yosten
|
|
|
P43
|
Sat 02/04/23
5:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #4
|
All Iowa Attack DSM 4th Red*
|
51
|
49
|
GBA (Gretna) 4th Elite Boys*
|
|
|
P2
|
Sat 02/04/23
6:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #4
|
Team Factory Westfall
|
19
|
30
|
All Iowa Attack DSM 4th White
|
|
|
P11
|
Sat 02/04/23
7:00 PM
|
The MARK - Court #1
|
ABA 4th Laschanzky
|
15
|
18
|
Grand Island 4th Grade Black- Usher
|
|
|
P45
|
Sat 02/04/23
7:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #3
|
All Iowa Attack DSM 4th Black*
|
29
|
26
|
OSA 4th Select Yosten*
|
|
|
P36
|
Sun 02/05/23
8:00 AM
|
Bellevue Lied Center - Court #1
|
GBA (Gretna) 4th Eickhoff
|
20
|
31
|
Thunder Supreme - 4th White
|
|
|
B1
|
Sun 02/05/23
9:00 AM
|
Iowa West Field House - Court #4
|
OSA 4th Select Helms
|
34
|
12
|
ABA 4th Stremlau
|
|
|
P27
|
Sun 02/05/23
9:00 AM
|
Iowa West Field House - Court #8
|
Team Factory Mackie
|
40
|
27
|
Elevate Elite
|
|
|
P28
|
Sun 02/05/23
9:00 AM
|
Iowa West Field House - Court #5
|
OSA 4th Elite Andersen
|
31
|
32
|
All Iowa Attack DSM 4th Red
|
|
|
P29
|
Sun 02/05/23
10:00 AM
|
Iowa West Field House - Court #6
|
All Iowa Attack DSM 4th White
|
19
|
29
|
AEF Academy 4th grade
|
|
|
B2
|
Sun 02/05/23
1:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #7
|
Grand Island 4th Grade Purple- Usher
|
10
|
13
|
[2] OSA 4th Select Helms
|
|
|
P39
|
Sun 02/05/23
1:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #5
|
OSA 4th Select Yosten
|
23
|
31
|
Grand Island 4th Grade Black- Usher
|
|
|
P40
|
Sun 02/05/23
1:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #1
|
ABA 4th Laschanzky
|
22
|
16
|
BBA Badgers - Wieme
|
|
|
P41
|
Sun 02/05/23
1:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #4
|
All Iowa Attack DSM 4th Red
|
24
|
30
|
Team Factory Mackie
|
|
|
P32
|
Sun 02/05/23
2:00 PM
|
UBT South Sports Complex - Court #3
|
BBA BADGERS - MAY
|
43
|
25
|
OSA 4th Elite Jones
|
|
|
P34
|
Sun 02/05/23
2:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #4
|
MBA Wildcats Select White
|
14
|
26
|
All Iowa Attack DSM 4th Black
|
|
|
P26
|
Sun 02/05/23
3:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #3
|
ABA 4th Laschanzky
|
32
|
20
|
OSA 4th Select Yosten
|
|
|
P30
|
Sun 02/05/23
3:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #4
|
MBA Wildcats Select Green
|
28
|
11
|
Team Factory Westfall
|
|
|
P25
|
Sun 02/05/23
4:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #4
|
Grand Island 4th Grade Black- Usher
|
26
|
14
|
BBA Badgers - Wieme
|
|
|
P31
|
Sun 02/05/23
4:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #1
|
GBA (Gretna) 4th Elite Boys
|
35
|
19
|
PBC - Patriots 4th Blue
|
|
|
P33
|
Sun 02/05/23
5:00 PM
|
UBT South Sports Complex - Court #2
|
Elkhorn Attack All-Stars (Hartle)
|
23
|
6
|
Crossover Sports 4th
|
|
|
P17
|
Sun 02/05/23
6:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #2
|
PBC - Patriots 4th Blue
|
29
|
39
|
OSA 4th Elite Jones
|
|
|