P16
|
Fri 10/29/21
7:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #7
|
OSA Black 6th (Yordt) (Monsters)
|
6
|
48
|
Bennington 6th (Redmond) (Monsters)
|
|
|
P17
|
Fri 10/29/21
8:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #1
|
Lady Express United 6th (Monsters)
|
25
|
10
|
Millard North Lady Mustangs 6th (Jacobson) (Monsters)
|
|
|
P9
|
Fri 10/29/21
9:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #8
|
OSA Gold 6th (Siske) (Goblins "A")
|
20
|
21
|
Elkhorn Elite All-Stars 6th (Garst) (Goblins "A")
|
|
|
P6
|
Sat 10/30/21
9:00 AM
|
Bellevue Lied Center - Court #3
|
NE Attack 6th Red (Goblins "B")
|
20
|
24
|
OSA Platinum 5th (Thomalla) (Goblins "B")
|
|
|
P10
|
Sat 10/30/21
9:00 AM
|
Iowa West Field House - Court #4
|
Bennington 6th (Redmond) (Monsters)
|
44
|
6
|
Millard North Lady Mustangs 6th (Jacobson) (Monsters)
|
|
|
P1
|
Sat 10/30/21
10:00 AM
|
Iowa West Field House - Court #4
|
OSA Platinum 6th (Boeck) (Ghosts)
|
19
|
39
|
Team Factory 6th (Ghosts)
|
|
|
P18
|
Sat 10/30/21
11:00 AM
|
Iowa West Field House - Court #2
|
OSA Platinum 5th (Thomalla) (Goblins "B")
|
7
|
24
|
Elkhorn Elite All-Stars 6th (Hoeft) (Goblins "B")
|
|
|
P2
|
Sat 10/30/21
12:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #4
|
Millard South Lady Patriots 6th (Ghosts)
|
37
|
15
|
OSA Platinum 6th (Pivovar) (Ghosts)
|
|
|
P3
|
Sat 10/30/21
12:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #5
|
Elkhorn Elite All-Stars 6th (Garst) (Goblins "A")
|
13
|
25
|
Elkhorn Elite 6th (Blomenkamp) (Goblins "A")
|
|
|
P5
|
Sat 10/30/21
12:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #4
|
Millard North Lady Mustangs 6th (Jacobson) (Monsters)
|
16
|
18
|
OSA Black 6th (Yordt) (Monsters)
|
|
|
P4
|
Sat 10/30/21
1:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #4
|
Lady Express United 6th (Monsters)
|
23
|
28
|
Bennington 6th (Redmond) (Monsters)
|
|
|
P14
|
Sat 10/30/21
2:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #4
|
OSA Platinum 6th (Boeck) (Ghosts)
|
10
|
27
|
Millard South Lady Patriots 6th (Ghosts)
|
|
|
P15
|
Sat 10/30/21
2:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #2
|
Elkhorn Elite 6th (Blomenkamp) (Goblins "A")
|
18
|
16
|
OSA Gold 6th (Siske) (Goblins "A")
|
|
|
P11
|
Sat 10/30/21
3:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #3
|
Lady Express United 6th (Monsters)
|
32
|
13
|
OSA Black 6th (Yordt) (Monsters)
|
|
|
P13
|
Sun 10/31/21
10:00 AM
|
Bellevue Lied Center - Court #3
|
OSA Platinum 6th (Pivovar) (Ghosts)
|
17
|
30
|
Team Factory 6th (Ghosts)
|
|
|
P7
|
Sun 10/31/21
12:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #6
|
Team Factory 6th (Ghosts)
|
15
|
26
|
Millard South Lady Patriots 6th (Ghosts)
|
|
|
P8
|
Sun 10/31/21
12:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #2
|
OSA Platinum 6th (Boeck) (Ghosts)
|
41
|
19
|
OSA Platinum 6th (Pivovar) (Ghosts)
|
|
|
P12
|
Sun 10/31/21
1:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #2
|
Elkhorn Elite All-Stars 6th (Hoeft) (Goblins "B")
|
25
|
10
|
NE Attack 6th Red (Goblins "B")
|
|
|
B1
|
Sun 10/31/21
3:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #3
|
[3] OSA Gold 6th (Siske) (Goblins "A")
|
16
|
31
|
[3] NE Attack 6th Red (Goblins "B")
|
|
|
B2
|
Sun 10/31/21
3:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #2
|
[2] Elkhorn Elite All-Stars 6th (Garst) (Goblins "A")
|
17
|
27
|
[2] OSA Platinum 5th (Thomalla) (Goblins "B")
|
|
|
B3
|
Sun 10/31/21
3:00 PM
|
Iowa West Field House - Court #1
|
[1] Elkhorn Elite 6th (Blomenkamp) (Goblins "A")
|
11
|
26
|
[1] Elkhorn Elite All-Stars 6th (Hoeft) (Goblins "B")
|
|
|