Lacrosse

3/4

2021 Chris Barnes Seaway Classic

Sep 26, 2021
Webster, NY
Tourney Machine

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

                 

Pool Standings

3/4
Team W L
3/4 1
Team W L
Rush-Henrietta 0 0
Brighton 2 0 0
WWLC B 0 0
Canandaigua 0 0
Victor Gold 0 0
Pittsford 0 0
3/4 2
Team W L
WWLC A 0 0
Brighton 1 0 0
Penfield 0 0
Victor Blue 0 0
3/4 3
Team W L
Lady Monsters 0 0
Penn Yan 0 0
Spencerport 0 0
Fairport 0 0
Irondequoit 0 0
3/4 4
Team W L

Schedule

Filter by:

Sunday, September 26, 2021
Game Time Location Team Score Team
P7 9:00 AM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 16 Penn Yan
Spencerport
P14 10:00 AM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 16 Lady Monsters
Spencerport
P18 10:00 AM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 13 Victor Blue
WWLC A
P19 10:00 AM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 14 Brighton 1
WWLC B
P20 10:00 AM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 15 Penn Yan
Fairport
P0 11:00 AM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 16 Fairport
Victor Blue
P4 11:00 AM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 14 Brighton 1
WWLC A
P2 12:00 PM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 13 Brighton 2
Rush-Henrietta
P21 12:00 PM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 14 Spencerport
Irondequoit
P22 12:00 PM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 15 Penn Yan
Lady Monsters
P1 1:00 PM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 13 Victor Gold
Canandaigua
P3 1:00 PM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 15 Pittsford
WWLC A
P12 1:00 PM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 9 Brighton 1
Victor Blue
P13 1:00 PM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 16 Fairport
Irondequoit
P15 2:00 PM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 10 Pittsford
Canandaigua
P16 2:00 PM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 16 WWLC B
Brighton 2
P17 2:00 PM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 14 Rush-Henrietta
Victor Gold
P6 3:00 PM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 13 Irondequoit
Lady Monsters
P10 3:00 PM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 11 Rush-Henrietta
WWLC B
P8 4:00 PM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 13 Canandaigua
Brighton 2
P9 4:00 PM Semmler Fields - Webster Schroeder HS - Field 14 Victor Gold
Pittsford

Bracket

No Bracket Games for this Division