P1
|
Fri 11/05/21
4:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 7
|
Silver Hawks Supreme - Green 1
|
32
|
19
|
East Supreme - Blue
|
|
|
P22
|
Fri 11/05/21
4:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
ABA - Yelkin
|
16
|
31
|
NLU (2030)
|
|
|
P31
|
Fri 11/05/21
6:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3
|
GBA O'Flynn
|
15
|
26
|
3rd East Supreme - Blue
|
|
|
P3
|
Fri 11/05/21
6:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6
|
Thunder Supreme - Green 2
|
18
|
25
|
GBA (Gretna) 4th Boys Elite
|
|
|
P16
|
Fri 11/05/21
6:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
GBA (Gretna) 4th Auman
|
13
|
7
|
Bennington Badgers-4th-Draeger
|
|
|
P33
|
Fri 11/05/21
8:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6
|
GBA (Gretna) 4th Boys Elite
|
32
|
12
|
GBA O'Flynn
|
|
|
P9
|
Sat 11/06/21
8:15 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3
|
Norris 4th Grade White
|
6
|
20
|
Thunder Supreme - White
|
|
|
P5
|
Sat 11/06/21
8:30 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6
|
GBA (Gretna) 4th Auman
|
26
|
11
|
Norris 4th Grade Blue
|
|
|
P6
|
Sat 11/06/21
8:45 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 7
|
Thunder Supreme - Gold
|
20
|
18
|
Bennington Badgers-4th-Draeger
|
|
|
P34
|
Sat 11/06/21
8:45 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
Thunder Supreme - Green 2
|
31
|
16
|
Bennington Badgers-4th-Main
|
|
|
P30
|
Sat 11/06/21
9:30 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6
|
Bennington Badgers-3rd-Hruska
|
40
|
17
|
GBA (Gretna) 4th Oliver
|
|
|
P19
|
Sat 11/06/21
10:15 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
Bennington Badgers-4th-Palmer
|
19
|
4
|
Norris 4th Grade White
|
|
|
P25
|
Sat 11/06/21
10:30 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5
|
Bennington Badgers-4th-Draeger
|
30
|
13
|
Norris 4th Grade Blue
|
|
|
P26
|
Sat 11/06/21
10:30 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6
|
GBA (Gretna) 4th Auman
|
14
|
15
|
Thunder Supreme - Gold
|
|
|
P32
|
Sat 11/06/21
10:45 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
Bennington Badgers-4th-Main
|
23
|
45
|
GBA (Gretna) 4th Boys Elite
|
|
|
P12
|
Sat 11/06/21
11:15 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
NLU (2030)
|
13
|
29
|
Thunder Supreme - Green 1
|
|
|
P20
|
Sat 11/06/21
11:30 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6
|
GBA (Gretna) 4th Oliver
|
49
|
10
|
Bennington Badgers-4th-Sharp
|
|
|
P29
|
Sat 11/06/21
12:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
Thunder Supreme - White
|
19
|
18
|
Bennington Badgers-4th-Palmer
|
|
|
P14
|
Sat 11/06/21
12:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
GBA (Gretna) 4th Boys Elite
|
38
|
21
|
3rd East Supreme - Blue
|
|
|
P2
|
Sat 11/06/21
1:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3
|
Thunder Supreme - Green 1
|
42
|
17
|
ABA - Yelkin
|
|
|
P10
|
Sat 11/06/21
1:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6
|
Bennington Badgers-4th-Sharp
|
5
|
41
|
Bennington Badgers-3rd-Hruska
|
|
|
P21
|
Sat 11/06/21
3:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
East Supreme - Blue
|
17
|
34
|
Bennington Badgers-4th-Flynn
|
|
|
P27
|
Sat 11/06/21
4:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
Bennington Badgers-4th-Brown
|
31
|
6
|
East Supreme - White
|
|
|
P11
|
Sat 11/06/21
5:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
Bennington Badgers-4th-Flynn
|
24
|
41
|
Silver Hawks Supreme - Green 1
|
|
|
P28
|
Sat 11/06/21
6:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
Bennington Badgers-4th-Callahan
|
22
|
31
|
GBA: Rowley
|
|
|
P15
|
Sun 11/07/21
8:00 AM
|
Speedway Village - Court 5
|
Norris 4th Grade Blue
|
15
|
32
|
Thunder Supreme - Gold
|
|
|
P4
|
Sun 11/07/21
11:00 AM
|
Speedway Village - Court 5
|
Bennington Badgers-4th-Main
|
10
|
20
|
3rd East Supreme - Blue
|
|
|
B6
|
Sun 11/07/21
12:00 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
[3] Norris 4th Grade White
|
11
|
12
|
[3] Bennington Badgers-4th-Sharp
|
|
|
B4
|
Sun 11/07/21
1:00 PM
|
Speedway Village - Court 7
|
[1] Thunder Supreme - White
|
9
|
45
|
[1] Bennington Badgers-3rd-Hruska
|
|
|
B5
|
Sun 11/07/21
1:00 PM
|
Speedway Village - Court 8
|
[2] Bennington Badgers-4th-Palmer
|
8
|
24
|
[2] GBA (Gretna) 4th Oliver
|
|
|
B1
|
Sun 11/07/21
1:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3
|
[1] Silver Hawks Supreme - Green 1
|
30
|
42
|
[1] Thunder Supreme - Green 1
|
|
|
B2
|
Sun 11/07/21
1:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
[2] Bennington Badgers-4th-Flynn
|
27
|
24
|
[2] NLU (2030)
|
|
|
B3
|
Sun 11/07/21
1:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
[3] East Supreme - Blue
|
33
|
28
|
[3] ABA - Yelkin
|
|
|
P24
|
Sun 11/07/21
2:00 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
3rd East Supreme - Blue
|
15
|
21
|
Thunder Supreme - Green 2
|
|
|
P23
|
Sun 11/07/21
3:00 PM
|
Speedway Village - Court 7
|
Bennington Badgers-4th-Main
|
14
|
15
|
GBA O'Flynn
|
|
|
P7
|
Sun 11/07/21
5:00 PM
|
Speedway Village - Court 2
|
Bennington Badgers-4th-Callahan
|
19
|
22
|
East Supreme - White
|
|
|
P8
|
Sun 11/07/21
5:00 PM
|
Speedway Village - Court 3
|
GBA: Rowley
|
16
|
25
|
Bennington Badgers-4th-Brown
|
|
|
P13
|
Sun 11/07/21
5:00 PM
|
Speedway Village - Court 7
|
GBA O'Flynn
|
14
|
36
|
Thunder Supreme - Green 2
|
|
|
P17
|
Sun 11/07/21
7:00 PM
|
Speedway Village - Court 4
|
East Supreme - White
|
20
|
34
|
GBA: Rowley
|
|
|
P18
|
Sun 11/07/21
7:00 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
Bennington Badgers-4th-Callahan
|
5
|
23
|
Bennington Badgers-4th-Brown
|
|
|