P45
|
Fri 11/20/20
6:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #4
|
MW Lady Cats Green 6th (Tinker)
|
7
|
27
|
WI Express 2026 Blue
|
|
|
P46
|
Fri 11/20/20
6:30 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #1
|
Jr. SkyHawks Black 7th
|
32
|
12
|
Fort Calhoun
|
|
|
P27
|
Fri 11/20/20
7:00 PM
|
Bellevue East High School - Main #2
|
Elkhorn Elite (Sipp)
|
24
|
22
|
Lady Patriots White 7th
|
|
|
P48
|
Fri 11/20/20
7:00 PM
|
Bellevue East High School - Downstairs
|
Jr. SkyHawks Green 7th
|
16
|
36
|
Plattsmouth Blue Devils
|
|
|
P29
|
Fri 11/20/20
8:30 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #3
|
WI Express 2026 Blue
|
30
|
9
|
Fort Calhoun
|
|
|
P8
|
Fri 11/20/20
9:00 PM
|
Fremont Family YMCA - Sidner #1
|
Lady Patriots Red 7th
|
12
|
23
|
Jr. Crusaders White
|
|
|
P11
|
Fri 11/20/20
9:00 PM
|
Bellevue East High School - Main #2
|
AG Lady Jays White
|
8
|
28
|
Elkhorn Elite (Sipp)
|
|
|
P15
|
Fri 11/20/20
9:00 PM
|
Bellevue East High School - Downstairs
|
Jr. SkyHawks Green 7th
|
21
|
33
|
Lady Mustangs 7th (Jacobson)
|
|
|
P16
|
Fri 11/20/20
9:00 PM
|
Bellevue Lied Center - Court #4
|
Plattsmouth Blue Devils
|
26
|
34
|
Elkhorn Elite (Lohmeier)
|
|
|
P41
|
Sat 11/21/20
9:00 AM
|
Fremont Family YMCA - Sidner #3
|
Elkhorn Elite (Naujokaitis)
|
23
|
24
|
Blair Purple 7th
|
|
|
P26
|
Sat 11/21/20
12:00 PM
|
Fremont Family YMCA - Sidner #1
|
Play4Him Academy Red
|
34
|
23
|
Elkhorn Elite (Naujokaitis)
|
|
|
P22
|
Sat 11/21/20
2:00 PM
|
Bellevue East High School - Downstairs
|
Lynx Elite
|
15
|
58
|
NO LIMIT
|
|
|
P7
|
Sat 11/21/20
3:00 PM
|
Bellevue West High School - Court #1
|
Elkhorn Elite (Freeland)
|
11
|
28
|
Nebraska Lasers Supreme Black
|
|
|
P31
|
Sat 11/21/20
3:30 PM
|
Bellevue West High School - Court #2
|
Lady Mustangs 7th (Jacobson)
|
21
|
15
|
Plattsmouth Blue Devils
|
|
|
P3
|
Sat 11/21/20
4:30 PM
|
Bellevue West High School - Court #2
|
WI Express 2026 Black
|
16
|
30
|
Iowa Battlers White 7th
|
|
|
P12
|
Sat 11/21/20
4:30 PM
|
Bellevue East High School - Main #1
|
Lady Patriots White 7th
|
18
|
35
|
Wahoops Yellow 7th
|
|
|
P6
|
Sat 11/21/20
5:00 PM
|
Bellevue East High School - Downstairs
|
Lady Mustangs Blue
|
13
|
33
|
NO LIMIT
|
|
|
P17
|
Sat 11/21/20
5:00 PM
|
Bellevue West High School - Court #1
|
Nebraska Lasers Supreme Gold
|
42
|
10
|
OSA Gold 7th
|
|
|
P32
|
Sat 11/21/20
5:00 PM
|
Fremont Family YMCA - Sidner #3
|
Jr. SkyHawks Green 7th
|
27
|
24
|
Elkhorn Elite (Lohmeier)
|
|
|
P5
|
Sat 11/21/20
6:30 PM
|
Bellevue West High School - Court #2
|
Lynx Elite
|
13
|
42
|
NE Attack Black 7th
|
|
|
P19
|
Sat 11/21/20
7:00 PM
|
Bellevue West High School - Court #1
|
Iowa Battlers White 7th
|
32
|
30
|
Bennington Badgers Blue 7th
|
|
|
P28
|
Sat 11/21/20
7:00 PM
|
Bellevue East High School - Main #2
|
AG Lady Jays White
|
13
|
22
|
Wahoops Yellow 7th
|
|
|
P20
|
Sat 11/21/20
7:30 PM
|
Bellevue West High School - Court #2
|
WI Express 2026 Black
|
11
|
39
|
GBA (Rhoades)
|
|
|
P18
|
Sat 11/21/20
8:00 PM
|
Fremont Family YMCA - Sidner #1
|
NE Attack Red 7th
|
46
|
22
|
Express United
|
|
|
P24
|
Sat 11/21/20
8:30 PM
|
Fremont Family YMCA - Sidner #2
|
Elkhorn Elite (Freeland)
|
21
|
20
|
Jr. Crusaders White
|
|
|
P14
|
Sat 11/21/20
9:00 PM
|
Fremont Family YMCA - Sidner #3
|
Fort Calhoun
|
17
|
8
|
MW Lady Cats Green 6th (Tinker)
|
|
|
P13
|
Sun 11/22/20
8:00 AM
|
Bellevue East High School - Main #2
|
Jr. SkyHawks Black 7th
|
21
|
18
|
WI Express 2026 Blue
|
|
|
P47
|
Sun 11/22/20
8:00 AM
|
Fremont Family YMCA - Sidner #1
|
Elkhorn Elite (Lohmeier)
|
18
|
26
|
Lady Mustangs 7th (Jacobson)
|
|
|
P21
|
Sun 11/22/20
9:00 AM
|
Bellevue West High School - Court #1
|
NE Attack Black 7th
|
24
|
21
|
Lady Mustangs Blue
|
|
|
P35
|
Sun 11/22/20
9:30 AM
|
Bellevue West High School - Court #2
|
GBA (Rhoades)
|
21
|
32
|
Iowa Battlers White 7th
|
|
|
P36
|
Sun 11/22/20
9:30 AM
|
Bellevue East High School - Main #1
|
WI Express 2026 Black
|
17
|
27
|
Bennington Badgers Blue 7th
|
|
|
P43
|
Sun 11/22/20
9:30 AM
|
Concordia Jr/Sr High - Main #1
|
Wahoops Yellow 7th
|
35
|
16
|
Elkhorn Elite (Sipp)
|
|
|
P39
|
Sun 11/22/20
10:00 AM
|
Bellevue West High School - Court #1
|
Jr. Crusaders White
|
16
|
48
|
Nebraska Lasers Supreme Black
|
|
|
P9
|
Sun 11/22/20
11:00 AM
|
Fremont Family YMCA - Sidner #3
|
Play4Him Academy Red
|
15
|
17
|
Blair Purple 7th
|
|
|
P4
|
Sun 11/22/20
11:30 AM
|
Bellevue East High School - Main #1
|
Bennington Badgers Blue 7th
|
34
|
27
|
GBA (Rhoades)
|
|
|
P23
|
Sun 11/22/20
12:30 PM
|
Bellevue West High School - Court #2
|
Nebraska Lasers Supreme Black
|
42
|
11
|
Lady Patriots Red 7th
|
|
|
P38
|
Sun 11/22/20
12:30 PM
|
Concordia Jr/Sr High - Main #1
|
Lynx Elite
|
14
|
28
|
Lady Mustangs Blue
|
|
|
P37
|
Sun 11/22/20
1:00 PM
|
Bellevue West High School - Court #1
|
NO LIMIT
|
31
|
29
|
NE Attack Black 7th
|
|
|
P42
|
Sun 11/22/20
1:00 PM
|
Fremont Family YMCA - Sidner #3
|
Play4Him Academy Red
|
31
|
19
|
Elmwood-Murdock Knights
|
|
|
P33
|
Sun 11/22/20
1:30 PM
|
Bellevue West High School - Court #2
|
Express United
|
24
|
47
|
Nebraska Lasers Supreme Gold
|
|
|
P34
|
Sun 11/22/20
2:00 PM
|
Bellevue West High School - Court #1
|
NE Attack Red 7th
|
41
|
19
|
OSA Gold 7th
|
|
|
P25
|
Sun 11/22/20
3:00 PM
|
Fremont Family YMCA - Sidner #3
|
Blair Purple 7th
|
22
|
19
|
Elmwood-Murdock Knights
|
|
|
P40
|
Sun 11/22/20
3:00 PM
|
Fremont Family YMCA - Sidner #1
|
Elkhorn Elite (Freeland)
|
33
|
18
|
Lady Patriots Red 7th
|
|
|
P44
|
Sun 11/22/20
3:00 PM
|
Bellevue West High School - Court #1
|
AG Lady Jays White
|
26
|
22
|
Lady Patriots White 7th
|
|
|
P1
|
Sun 11/22/20
5:00 PM
|
Bellevue West High School - Court #1
|
NE Attack Red 7th
|
32
|
65
|
Nebraska Lasers Supreme Gold
|
|
|
P2
|
Sun 11/22/20
6:00 PM
|
Fremont Family YMCA - Sidner #3
|
OSA Gold 7th
|
|
|
Express United
|
|
|
P10
|
Sun 11/22/20
6:00 PM
|
Fremont Family YMCA - Sidner #1
|
Elmwood-Murdock Knights
|
27
|
26
|
Elkhorn Elite (Naujokaitis)
|
|
|
P30
|
Sun 11/22/20
8:00 PM
|
Concordia Jr/Sr High - Main #2
|
Jr. SkyHawks Black 7th
|
54
|
8
|
MW Lady Cats Green 6th (Tinker)
|
|
|