P57
|
Fri 01/08/21
7:15 PM
|
Speedway Village - Court 3
|
ABA 8th Gold
|
39
|
36
|
Silver Hawks Supreme - Silver
|
|
|
P23
|
Fri 01/08/21
7:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5 - Bison
|
Auburn Bulldogs - Red
|
35
|
47
|
Thunder Supreme - Green
|
|
|
P32
|
Fri 01/08/21
8:00 PM
|
Speedway Village - Court 2
|
Wahoops
|
40
|
33
|
Silver Hawks Supreme - Green
|
|
|
P28
|
Fri 01/08/21
8:30 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
East Supreme - Blue
|
41
|
51
|
Cavalry Red
|
|
|
P30
|
Fri 01/08/21
8:30 PM
|
Speedway Village - Court 6
|
Seward Venom
|
30
|
29
|
Lincoln Flash
|
|
|
P38
|
Fri 01/08/21
8:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5 - Bison
|
Thunder Supreme - White
|
25
|
38
|
Auburn Bulldogs - Black
|
|
|
P46
|
Fri 01/08/21
9:00 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 1
|
Champions - Navy
|
31
|
35
|
MATRIX
|
|
|
P51
|
Fri 01/08/21
9:00 PM
|
Speedway Village - Court 2
|
Silver Hawks Supreme - Green
|
41
|
21
|
Thunder Supreme - Gold
|
|
|
P34
|
Fri 01/08/21
9:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3 - UBT
|
East Supreme - White 2
|
28
|
27
|
Norris 8th Grade Blue
|
|
|
P40
|
Fri 01/08/21
9:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
Vike Hoops White
|
24
|
26
|
East Supreme - Black
|
|
|
P59
|
Sat 01/09/21
9:15 AM
|
Speedway Village - Court 4
|
Norris 8th Grade White
|
34
|
35
|
PBC - 8th White
|
|
|
P19
|
Sat 01/09/21
10:15 AM
|
Speedway Village - Court 4
|
Kearney Celtics
|
34
|
18
|
Norris 8th Grade White
|
|
|
P36
|
Sat 01/09/21
10:30 AM
|
Speedway Village - Court 5
|
Freeman 8th
|
25
|
22
|
Tri-City Supreme - Red
|
|
|
P21
|
Sat 01/09/21
2:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5 - Bison
|
Avera Select Purple 8th Boys
|
50
|
47
|
Team Factory - Gold
|
|
|
P17
|
Sat 01/09/21
2:45 PM
|
Speedway Village - Court 7
|
Elkhorn Attack All-Stars (Robinson)
|
32
|
37
|
ABA 8th Gold
|
|
|
P42
|
Sat 01/09/21
3:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3 - UBT
|
Elkhorn Attack All-Stars (Eickman)
|
19
|
54
|
Lincoln Supreme - UA
|
|
|
P1
|
Sat 01/09/21
3:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5 - Bison
|
Team Factory - Gold
|
58
|
35
|
Papillion Elite Black
|
|
|
P37
|
Sat 01/09/21
3:45 PM
|
Speedway Village - Court 7
|
Silver Hawks Supreme - Silver
|
36
|
35
|
Elkhorn Attack All-Stars (Robinson)
|
|
|
P2
|
Sat 01/09/21
4:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3 - UBT
|
Rebels
|
56
|
31
|
Elkhorn Attack All-Stars (Eickman)
|
|
|
P9
|
Sat 01/09/21
4:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
Rams
|
39
|
37
|
East Supreme - White 1
|
|
|
P41
|
Sat 01/09/21
4:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5 - Bison
|
Papillion Elite Black
|
59
|
61
|
Avera Select Purple 8th Boys
|
|
|
P22
|
Sat 01/09/21
5:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3 - UBT
|
Lincoln Supreme - UA
|
53
|
55
|
Rebels
|
|
|
P29
|
Sat 01/09/21
5:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
JCC 8th
|
37
|
30
|
Rams
|
|
|
P33
|
Sat 01/09/21
5:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5 - Bison
|
OSA 8th Boys Black 1
|
22
|
33
|
PBC - Patriots 8th Blue
|
|
|
P27
|
Sat 01/09/21
6:00 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 2
|
Elkhorn Attack All-Stars (Hoeft)
|
37
|
24
|
8th Grade MBA Select White
|
|
|
P49
|
Sat 01/09/21
6:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
East Supreme - White 1
|
35
|
32
|
JCC 8th
|
|
|
P14
|
Sat 01/09/21
6:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5 - Bison
|
PBC - Patriots 8th Blue
|
31
|
23
|
Norris 8th Grade Blue
|
|
|
P8
|
Sat 01/09/21
7:00 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 2
|
8th Grade MBA Select White
|
23
|
41
|
Cavalry Red
|
|
|
P24
|
Sat 01/09/21
7:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
Norfolk Panthers
|
33
|
51
|
South Dakota Wolves
|
|
|
P50
|
Sat 01/09/21
7:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6 - Omaha Steaks
|
Team Factory - Black
|
38
|
33
|
Seward Venom
|
|
|
P52
|
Sat 01/09/21
7:30 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
Wahoops
|
40
|
25
|
Kearney Bombers
|
|
|
P20
|
Sat 01/09/21
7:45 PM
|
Speedway Village - Court 8
|
East Supreme - Black
|
33
|
32
|
OSA 8th Boys White
|
|
|
P35
|
Sat 01/09/21
8:00 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 2
|
Elkhorn Attack All-Stars (Brainard)
|
33
|
13
|
Champions - Gold
|
|
|
P44
|
Sat 01/09/21
8:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
Nebraska Ice
|
63
|
31
|
Norfolk Panthers
|
|
|
P10
|
Sat 01/09/21
8:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6 - Omaha Steaks
|
Lincoln Flash
|
27
|
36
|
Team Factory - Black
|
|
|
P12
|
Sat 01/09/21
8:30 PM
|
Speedway Village - Court 5
|
Kearney Bombers
|
34
|
25
|
Silver Hawks Supreme - Green
|
|
|
P5
|
Sat 01/09/21
8:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 7 - Sun Tan City
|
Champions - Navy
|
30
|
27
|
Norris 8th Grade Red
|
|
|
P58
|
Sat 01/09/21
8:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 8
|
Jr Mustangs 8th WHITE
|
46
|
27
|
Thunder Supreme - White
|
|
|
P60
|
Sat 01/09/21
8:45 PM
|
Speedway Village - Court 8
|
OSA 8th Boys White
|
18
|
36
|
Vike Hoops White
|
|
|
P6
|
Sat 01/09/21
9:00 PM
|
Speedway Village - Court 2
|
MATRIX
|
39
|
35
|
Iowa Bad Boys
|
|
|
P13
|
Sat 01/09/21
9:00 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 2
|
East Supreme - White 2
|
33
|
54
|
OSA 8th Boys Black 1
|
|
|
P3
|
Sat 01/09/21
9:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3 - UBT
|
Thunder Supreme - Green
|
45
|
55
|
8th Grade MBA Select Green
|
|
|
P4
|
Sat 01/09/21
9:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
South Dakota Wolves
|
46
|
55
|
Nebraska Ice
|
|
|
P47
|
Sun 01/10/21
8:00 AM
|
Speedway Village - Court 2
|
Cavalry Red
|
53
|
32
|
Elkhorn Attack All-Stars (Hoeft)
|
|
|
B9
|
Sun 01/10/21
8:15 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3 - UBT
|
[3] Rams
|
24
|
30
|
[3] Lincoln Flash
|
|
|
P48
|
Sun 01/10/21
8:15 AM
|
Speedway Village - Court 4
|
East Supreme - Blue
|
48
|
24
|
8th Grade MBA Select White
|
|
|
P56
|
Sun 01/10/21
8:45 AM
|
Speedway Village - Court 8
|
Freeman 8th
|
44
|
22
|
Champions - Gold
|
|
|
B3
|
Sun 01/10/21
9:00 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 1
|
[3] Papillion Elite Black
|
40
|
43
|
[3] Elkhorn Attack All-Stars (Eickman)
|
|
|
B1
|
Sun 01/10/21
9:15 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3 - UBT
|
[1] Avera Select Purple 8th Boys
|
42
|
47
|
[1] Rebels
|
|
|
P7
|
Sun 01/10/21
9:15 AM
|
Speedway Village - Court 4
|
East Supreme - Blue
|
50
|
48
|
Elkhorn Attack All-Stars (Hoeft)
|
|
|
B2
|
Sun 01/10/21
9:30 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5 - Bison
|
[2] Team Factory - Gold
|
39
|
56
|
[2] Lincoln Supreme - UA
|
|
|
P15
|
Sun 01/10/21
9:45 AM
|
Speedway Village - Court 8
|
Freeman 8th
|
34
|
24
|
Elkhorn Attack All-Stars (Brainard)
|
|
|
P16
|
Sun 01/10/21
9:45 AM
|
Speedway Village - Court 7
|
Champions - Gold
|
14
|
33
|
Tri-City Supreme - Red
|
|
|
B7
|
Sun 01/10/21
10:15 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3 - UBT
|
[1] JCC 8th
|
29
|
48
|
[1] Team Factory - Black
|
|
|
B8
|
Sun 01/10/21
10:30 AM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5 - Bison
|
[2] East Supreme - White 1
|
28
|
23
|
[2] Seward Venom
|
|
|
P55
|
Sun 01/10/21
10:45 AM
|
Speedway Village - Court 8
|
Tri-City Supreme - Red
|
23
|
31
|
Elkhorn Attack All-Stars (Brainard)
|
|
|
P11
|
Sun 01/10/21
11:00 AM
|
Speedway Village - Court 1
|
Wahoops
|
36
|
15
|
Thunder Supreme - Gold
|
|
|
P26
|
Sun 01/10/21
11:30 AM
|
Speedway Village - Court 6
|
Champions - Navy
|
21
|
29
|
Iowa Bad Boys
|
|
|
P31
|
Sun 01/10/21
12:00 PM
|
Speedway Village - Court 1
|
Thunder Supreme - Gold
|
21
|
26
|
Kearney Bombers
|
|
|
P43
|
Sun 01/10/21
12:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5 - Bison
|
8th Grade MBA Select Green
|
50
|
48
|
Auburn Bulldogs - Red
|
|
|
P45
|
Sun 01/10/21
12:30 PM
|
Speedway Village - Court 6
|
Iowa Bad Boys
|
44
|
38
|
Norris 8th Grade Red
|
|
|
P54
|
Sun 01/10/21
12:45 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 7 - Sun Tan City
|
East Supreme - White 2
|
36
|
27
|
PBC - Patriots 8th Blue
|
|
|
P18
|
Sun 01/10/21
1:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5 - Bison
|
Auburn Bulldogs - Black
|
25
|
39
|
Jr Mustangs 8th WHITE
|
|
|
P25
|
Sun 01/10/21
1:30 PM
|
Speedway Village - Court 6
|
Norris 8th Grade Red
|
50
|
41
|
MATRIX
|
|
|
B4
|
Sun 01/10/21
2:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3 - UBT
|
[1] 8th Grade MBA Select Green
|
45
|
55
|
[1] Nebraska Ice
|
|
|
B5
|
Sun 01/10/21
2:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5 - Bison
|
[2] Thunder Supreme - Green
|
37
|
43
|
[2] South Dakota Wolves
|
|
|
B6
|
Sun 01/10/21
2:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6 - Omaha Steaks
|
[3] Auburn Bulldogs - Red
|
40
|
34
|
[3] Norfolk Panthers
|
|
|
P39
|
Sun 01/10/21
2:30 PM
|
Speedway Village - Court 6
|
PBC - 8th White
|
22
|
34
|
Kearney Celtics
|
|
|
B10
|
Sun 01/10/21
3:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 3 - UBT
|
[1] ABA 8th Gold
|
32
|
41
|
[1] Jr Mustangs 8th WHITE
|
|
|
B11
|
Sun 01/10/21
3:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 5 - Bison
|
[2] Silver Hawks Supreme - Silver
|
25
|
28
|
[2] Auburn Bulldogs - Black
|
|
|
B12
|
Sun 01/10/21
3:30 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 6 - Omaha Steaks
|
[3] Elkhorn Attack All-Stars (Robinson)
|
30
|
20
|
[3] Thunder Supreme - White
|
|
|
B14
|
Sun 01/10/21
4:30 PM
|
Speedway Village - Court 6
|
[2] PBC - 8th White
|
21
|
24
|
[2] Vike Hoops White
|
|
|
B15
|
Sun 01/10/21
4:45 PM
|
Speedway Village - Court 8
|
[3] Norris 8th Grade White
|
43
|
21
|
[3] OSA 8th Boys White
|
|
|
B13
|
Sun 01/10/21
5:00 PM
|
Speedway Village - Court 1
|
[1] Kearney Celtics
|
54
|
29
|
[1] East Supreme - Black
|
|
|
P53
|
Sun 01/10/21
5:15 PM
|
Kinetic Sports Complex - Court 4
|
Norris 8th Grade Blue
|
40
|
30
|
OSA 8th Boys Black 1
|
|
|