Softball

Tournament Note

GFL San Diego 2019- Girls Fall Fastpitch League.
Playoffs November 7, 8, 9, 10 - Sites TBD for single elimination games.
Santee will host Double Elimination (for 8U, 10U, 12U, & 14U) that weekend
Monte Vista will host finals for HS that weekend.
***Play It Again Sports (La Mesa) - go to documents for flyer & coupon***

12U

GFL

Sep 6 - Nov 17, 2019
CA
Tourney Machine

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

                 

Pool Standings

12U Bronze
Team W L T
RS
RA
Santee 1 - Serpents 9 4 1 105 94
Fury Meyer 9 5 0 98 81
Navajo A - Anzelotti 5 7 2 113 110
4S Ranch 5 10 1 97 134
Navajo Dreas 3 7 0 54 78
RSD Silver 3 7 0 54 82
Ramona 4 10 0 73 146
Navajo Caddy 4 12 0 89 148
Santee Venom 3 10 1 67 165
Santee 2 - Rampage 3 11 0 72 144
12u Gold
Team W L T
RS
RA
Sun Devils Phillips 13 1 0 128 33
IB Gold 8 2 0 99 50
Renegades 11 3 2 132 89
Santee Dynasty 9 5 2 110 70
Peninsula Wolfpack 8 5 1 106 58
Sun Devils Jandi 5 4 1 53 39
Fury Ramarez 6 5 1 87 68
Santee Hustle 4 7 1 56 101
Sun Devils Garcia 4 8 2 106 100
RSD Gold - Power Surge Mack 2 10 2 59 109
12U Silver
Team W L T
RS
RA
Peninsula Rob 9 3 0 103 65
Scripps Ranch 7 3 0 88 42
IV Xtreme 10 6 0 159 95
Benchwarmers 9 7 0 95 90
Coyotes 4 5 1 92 104

Schedule

Filter by:

Friday, September 06, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P1 5:30 PM Discovery Park Benchwarmers (12U Silver)
1 9 Sun Devils Phillips (12u Gold)
P1 7:30 PM Discovery Park Benchwarmers (12U Silver)
3 9 Sun Devils Phillips (12u Gold)
Saturday, September 07, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P2 9:00 AM Hillsdale Middle School - RSD 1 Renegades (12u Gold)
10 3 RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
P2 11:00 AM Hillsdale Middle School - RSD 1 Renegades (12u Gold)
12 8 RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
P3 1:00 PM Santee ASA - Santee ASA IB Gold (12u Gold)
15 2 Santee Hustle (12u Gold)
P3 3:00 PM Santee ASA - Santee ASA IB Gold (12u Gold)
7 4 Santee Hustle (12u Gold)
P4 5:00 PM Santee ASA - Santee ASA Fury Ramarez (12u Gold)
5 7 Santee Dynasty (12u Gold)
P4 7:00 PM Santee ASA - Santee ASA Fury Ramarez (12u Gold)
2 1 Santee Dynasty (12u Gold)
Sunday, September 08, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P5 9:00 AM Hillsdale Middle School - RSD 1 Navajo Dreas (12U Bronze)
9 8 RSD Silver (12U Bronze)
P6 9:00 AM Santee ASA - Santee ASA Navajo Caddy (12U Bronze)
8 4 Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
P7 9:00 AM Robb Field - Robb Field Fury Meyer (12U Bronze)
1 2 Peninsula Rob (12U Silver)
P8 9:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Ramona (12U Bronze)
4 15 Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
P9 9:00 AM Stagecoach Park Scripps Ranch (12U Silver)
14 3 4S Ranch (12U Bronze)
P10 9:00 AM Discovery Park Santee Dynasty (12u Gold)
1 4 Sun Devils Jandi (12u Gold)
P5 11:00 AM Hillsdale Middle School - RSD 1 Navajo Dreas (12U Bronze)
5 6 RSD Silver (12U Bronze)
P6 11:00 AM Santee ASA - Santee ASA Navajo Caddy (12U Bronze)
4 7 Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
P7 11:00 AM Robb Field - Robb Field Fury Meyer (12U Bronze)
5 8 Peninsula Rob (12U Silver)
P8 11:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Ramona (12U Bronze)
3 17 Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
P9 11:00 AM Stagecoach Park Scripps Ranch (12U Silver)
13 1 4S Ranch (12U Bronze)
P10 11:00 AM Discovery Park Santee Dynasty (12u Gold)
8 8 Sun Devils Jandi (12u Gold)
P11 1:00 PM Santee ASA - Santee ASA IV Xtreme (12U Silver)
14 0 Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
P12 1:30 PM Twin Hills Youth Park Sun Devils Garcia (12u Gold)
12 3 Coyotes (12U Silver)
P13 1:30 PM Robb Field - Robb Field Santee Venom (12U Bronze)
0 8 Peninsula Wolfpack (12u Gold)
P11 3:00 PM Santee ASA - Santee ASA IV Xtreme (12U Silver)
15 1 Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
P12 3:30 PM Twin Hills Youth Park Sun Devils Garcia (12u Gold)
20 5 Coyotes (12U Silver)
P13 3:30 PM Robb Field - Robb Field Santee Venom (12U Bronze)
2 20 Peninsula Wolfpack (12u Gold)
Friday, September 13, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P14 5:30 PM Discovery Park IB Gold (12u Gold)
5 8 Sun Devils Phillips (12u Gold)
P15 5:30 PM Santee ASA - Santee ASA Sun Devils Jandi (12u Gold)
16 1 Santee Hustle (12u Gold)
P14 7:30 PM Discovery Park IB Gold (12u Gold)
3 7 Sun Devils Phillips (12u Gold)
P15 7:30 PM Santee ASA - Santee ASA Sun Devils Jandi (12u Gold)
3 5 Santee Hustle (12u Gold)
Saturday, September 14, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P16 1:30 PM Hillsdale Middle School - RSD 1 Sun Devils Garcia (12u Gold)
7 7 RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
P16 3:30 PM Hillsdale Middle School - RSD 1 Sun Devils Garcia (12u Gold)
3 4 RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
P17 5:00 PM Cactus Park - Cactus Park Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
8 9 Fury Meyer (12U Bronze)
P17 7:00 PM Cactus Park - Cactus Park Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
6 12 Fury Meyer (12U Bronze)
Sunday, September 15, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P18 9:00 AM Cypress Canyon Park Peninsula Wolfpack (12u Gold)
1 4 Scripps Ranch (12U Silver)
P19 9:00 AM Twin Hills Youth Park Peninsula Rob (12U Silver)
5 11 Coyotes (12U Silver)
P20 9:00 AM Ramona Softball Girls Fields Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
11 6 Ramona (12U Bronze)
P21 9:00 AM Santee ASA - Santee ASA Navajo Dreas (12U Bronze)
11 3 Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
P18 11:00 AM Cypress Canyon Park Peninsula Wolfpack (12u Gold)
8 3 Scripps Ranch (12U Silver)
P19 11:00 AM Twin Hills Youth Park Peninsula Rob (12U Silver)
10 9 Coyotes (12U Silver)
P20 11:00 AM Ramona Softball Girls Fields Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
3 7 Ramona (12U Bronze)
P21 11:00 AM Santee ASA - Santee ASA Navajo Dreas (12U Bronze)
8 7 Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
P22 1:00 PM Santee ASA - Santee ASA 4S Ranch (12U Bronze)
4 8 Santee Venom (12U Bronze)
P23 1:00 PM Santee ASA - Santee ASA IV Xtreme (12U Silver)
2 4 Benchwarmers (12U Silver)
P24 1:30 PM Imperial Beach Sports Park Santee Dynasty (12u Gold)
7 8 IB Gold (12u Gold)
P25 1:30 PM Cactus Park - Cactus Park Sun Devils Phillips (12u Gold)
16 3 Fury Ramarez (12u Gold)
P26 1:30 PM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields RSD Silver (12U Bronze)
5 9 Navajo Caddy (12U Bronze)
P22 3:00 PM Santee ASA - Santee ASA 4S Ranch (12U Bronze)
9 9 Santee Venom (12U Bronze)
P23 3:00 PM Santee ASA - Santee ASA IV Xtreme (12U Silver)
5 7 Benchwarmers (12U Silver)
P24 3:30 PM Imperial Beach Sports Park Santee Dynasty (12u Gold)
8 11 IB Gold (12u Gold)
P25 3:30 PM Cactus Park - Cactus Park Sun Devils Phillips (12u Gold)
4 1 Fury Ramarez (12u Gold)
P26 3:30 PM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields RSD Silver (12U Bronze)
5 4 Navajo Caddy (12U Bronze)
Friday, September 20, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P28 5:30 PM Santee ASA - Santee ASA Renegades (12u Gold)
4 4 Santee Dynasty (12u Gold)
P29 5:30 PM Santee ASA - Santee ASA Navajo Caddy (12U Bronze)
3 7 Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
P28 7:30 PM Santee ASA - Santee ASA Renegades (12u Gold)
2 9 Santee Dynasty (12u Gold)
P29 7:30 PM Santee ASA - Santee ASA Navajo Caddy (12U Bronze)
7 17 Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
Saturday, September 21, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P30 1:30 PM Cactus Park - Cactus Park IV Xtreme (12U Silver)
12 2 Fury Meyer (12U Bronze)
P30 3:30 PM Cactus Park - Cactus Park IV Xtreme (12U Silver)
11 4 Fury Meyer (12U Bronze)
P31 5:00 PM Santee ASA - Santee ASA Renegades (12u Gold)
16 2 Santee Venom (12U Bronze)
P31 7:00 PM Santee ASA - Santee ASA Renegades (12u Gold)
13 1 Santee Venom (12U Bronze)
Sunday, September 22, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P32 9:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields 4S Ranch (12U Bronze)
6 4 Navajo Dreas (12U Bronze)
P33 9:00 AM Robb Field - Robb Field Navajo Caddy (12U Bronze)
0 15 Peninsula Rob (12U Silver)
P32 11:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields 4S Ranch (12U Bronze)
10 8 Navajo Dreas (12U Bronze)
P33 11:00 AM Robb Field - Robb Field Navajo Caddy (12U Bronze)
3 15 Peninsula Rob (12U Silver)
P34 1:30 PM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
7 8 Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
P35 1:30 PM Hillsdale Middle School - RSD 1 Peninsula Wolfpack (12u Gold)
4 8 RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
P34 3:30 PM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
5 8 Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
P35 3:30 PM Hillsdale Middle School - RSD 1 Peninsula Wolfpack (12u Gold)
13 3 RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
Friday, September 27, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P36 5:30 PM Santee ASA - Santee ASA Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
7 17 Santee Venom (12U Bronze)
P40 5:30 PM Cactus Park - Cactus Park Benchwarmers (12U Silver)
3 6 Fury Ramarez (12u Gold)
P36 7:30 PM Santee ASA - Santee ASA Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
3 15 Santee Venom (12U Bronze)
P40 7:30 PM Cactus Park - Cactus Park Benchwarmers (12U Silver)
6 12 Fury Ramarez (12u Gold)
Saturday, September 28, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P39 5:00 PM Debbie Pittman Field Coyotes (12U Silver)
4 11 IV Xtreme (12U Silver)
P93 5:00 PM Santee ASA - Santee ASA RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
0 7 Benchwarmers (12U Silver)
Forfeit
P39 7:00 PM Debbie Pittman Field Coyotes (12U Silver)
11 22 IV Xtreme (12U Silver)
P93 7:00 PM Santee ASA - Santee ASA RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
0 7 Benchwarmers (12U Silver)
Forfeit
Sunday, September 29, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P41 9:00 AM Linda Kaesar Field Navajo Caddy (12U Bronze)
4 8 4S Ranch (12U Bronze)
P42 9:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
6 6 Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
P43 9:00 AM Robb Field - Robb Field Santee Hustle (12u Gold)
5 4 Peninsula Wolfpack (12u Gold)
P41 11:00 AM Linda Kaesar Field Navajo Caddy (12U Bronze)
7 5 4S Ranch (12U Bronze)
P42 11:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
7 5 Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
P43 11:00 AM Robb Field - Robb Field Santee Hustle (12u Gold)
6 7 Peninsula Wolfpack (12u Gold)
P44 1:30 PM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Peninsula Rob (12U Silver)
14 2 Navajo Dreas (12U Bronze)
P45 1:30 PM Cypress Canyon Park Renegades (12u Gold)
8 3 Scripps Ranch (12U Silver)
P46 1:30 PM Discovery Park Sun Devils Jandi (12u Gold)
9 1 Sun Devils Garcia (12u Gold)
P44 3:30 PM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Peninsula Rob (12U Silver)
13 4 Navajo Dreas (12U Bronze)
P45 3:30 PM Cypress Canyon Park Renegades (12u Gold)
11 9 Scripps Ranch (12U Silver)
P46 3:30 PM Discovery Park Sun Devils Jandi (12u Gold)
6 4 Sun Devils Garcia (12u Gold)
Friday, October 04, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P47 5:30 PM Santee ASA - Santee ASA Santee Venom (12U Bronze)
2 9 Benchwarmers (12U Silver)
P48 5:30 PM Santee ASA - Santee ASA RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
4 6 Santee Hustle (12u Gold)
P47 7:30 PM Santee ASA - Santee ASA Santee Venom (12U Bronze)
3 12 Benchwarmers (12U Silver)
P48 7:30 PM Santee ASA - Santee ASA RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
5 5 Santee Hustle (12u Gold)
Saturday, October 05, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P37 9:00 AM Santee ASA - Santee ASA Sun Devils Phillips (12u Gold)
7 0 Santee Dynasty (12u Gold)
P37 11:00 AM Santee ASA - Santee ASA Sun Devils Phillips (12u Gold)
6 10 Santee Dynasty (12u Gold)
Sunday, October 06, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P50 9:00 AM Cypress Canyon Park RSD Silver (12U Bronze)
5 13 Scripps Ranch (12U Silver)
P51 9:00 AM Santee ASA - Santee ASA 4S Ranch (12U Bronze)
5 6 Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
P52 9:00 AM Twin Hills Youth Park Navajo Dreas (12U Bronze)
Coyotes (12U Silver)
P53 9:00 AM Santee ASA - Santee ASA Ramona (12U Bronze)
6 10 Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
P54 9:00 AM Robb Field - Robb Field Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
8 9 Peninsula Rob (12U Silver)
P55 9:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Fury Meyer (12U Bronze)
9 5 Navajo Caddy (12U Bronze)
P56 9:00 AM Discovery Park Sun Devils Phillips (12u Gold)
4 0 Sun Devils Jandi (12u Gold)
P49 11:00 AM Imperial Beach Sports Park IV Xtreme (12U Silver)
2 14 IB Gold (12u Gold)
P50 11:00 AM Cypress Canyon Park RSD Silver (12U Bronze)
3 8 Scripps Ranch (12U Silver)
P51 11:00 AM Santee ASA - Santee ASA 4S Ranch (12U Bronze)
3 5 Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
P52 11:00 AM Twin Hills Youth Park Navajo Dreas (12U Bronze)
Coyotes (12U Silver)
P53 11:00 AM Santee ASA - Santee ASA Ramona (12U Bronze)
6 10 Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
P54 11:00 AM Robb Field - Robb Field Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
1 10 Peninsula Rob (12U Silver)
P55 11:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Fury Meyer (12U Bronze)
11 7 Navajo Caddy (12U Bronze)
P56 11:00 AM Discovery Park Sun Devils Phillips (12u Gold)
9 0 Sun Devils Jandi (12u Gold)
P49 1:00 PM Imperial Beach Sports Park IV Xtreme (12U Silver)
7 18 IB Gold (12u Gold)
P57 1:00 PM Santee ASA - Santee ASA Sun Devils Garcia (12u Gold)
5 8 Santee Dynasty (12u Gold)
P58 1:30 PM Robb Field - Robb Field Fury Ramarez (12u Gold)
3 7 Peninsula Wolfpack (12u Gold)
P57 3:00 PM Santee ASA - Santee ASA Sun Devils Garcia (12u Gold)
0 11 Santee Dynasty (12u Gold)
P58 3:30 PM Robb Field - Robb Field Fury Ramarez (12u Gold)
7 7 Peninsula Wolfpack (12u Gold)
Friday, October 11, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P59 5:30 PM Santee ASA - Santee ASA Sun Devils Jandi (12u Gold)
2 0 Benchwarmers (12U Silver)
P60 5:30 PM Discovery Park Sun Devils Garcia (12u Gold)
0 12 Sun Devils Phillips (12u Gold)
P59 7:30 PM Santee ASA - Santee ASA Sun Devils Jandi (12u Gold)
5 6 Benchwarmers (12U Silver)
P60 7:30 PM Discovery Park Sun Devils Garcia (12u Gold)
6 14 Sun Devils Phillips (12u Gold)
Saturday, October 12, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P61 9:00 AM Hillsdale Middle School - RSD 1 Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
5 6 RSD Silver (12U Bronze)
P62 9:00 AM Debbie Pittman Field Renegades (12u Gold)
11 0 IV Xtreme (12U Silver)
P61 11:00 AM Hillsdale Middle School - RSD 1 Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
8 7 RSD Silver (12U Bronze)
P62 11:00 AM Debbie Pittman Field Renegades (12u Gold)
12 1 IV Xtreme (12U Silver)
P63 5:00 PM Cactus Park - Cactus Park Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
6 1 Fury Meyer (12U Bronze)
P64 5:00 PM Cactus Park - Cactus Park Santee Venom (12U Bronze)
0 16 Fury Ramarez (12u Gold)
P63 7:00 PM Cactus Park - Cactus Park Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
9 11 Fury Meyer (12U Bronze)
P64 7:00 PM Cactus Park - Cactus Park Santee Venom (12U Bronze)
2 14 Fury Ramarez (12u Gold)
Sunday, October 13, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P65 9:00 AM Linda Kaesar Field Coyotes (12U Silver)
14 4 4S Ranch (12U Bronze)
P66 9:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Navajo Caddy (12U Bronze)
Navajo Dreas (12U Bronze)
P67 9:00 AM Santee ASA - Santee ASA Peninsula Wolfpack (12u Gold)
1 6 Santee Dynasty (12u Gold)
P68 9:00 AM Chula Vista Community Park Renegades (12u Gold)
0 7 Sun Devils Phillips (12u Gold)
P65 11:00 AM Linda Kaesar Field Coyotes (12U Silver)
10 2 4S Ranch (12U Bronze)
P66 11:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Navajo Caddy (12U Bronze)
Navajo Dreas (12U Bronze)
P67 11:00 AM Santee ASA - Santee ASA Peninsula Wolfpack (12u Gold)
0 8 Santee Dynasty (12u Gold)
P68 11:00 AM Chula Vista Community Park Renegades (12u Gold)
1 16 Sun Devils Phillips (12u Gold)
P69 1:00 PM Santee ASA - Santee ASA Fury Ramarez (12u Gold)
10 11 Santee Hustle (12u Gold)
P70 1:00 PM Santee ASA - Santee ASA IV Xtreme (12U Silver)
10 1 Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
P69 3:00 PM Santee ASA - Santee ASA Fury Ramarez (12u Gold)
8 4 Santee Hustle (12u Gold)
P70 3:00 PM Santee ASA - Santee ASA IV Xtreme (12U Silver)
15 3 Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
Friday, October 18, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P71 5:30 PM Santee ASA - Santee ASA Fury Ramarez (12u Gold)
Benchwarmers (12U Silver)
P72 5:30 PM Santee ASA - Santee ASA Navajo Caddy (12U Bronze)
6 14 Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
P71 7:30 PM Santee ASA - Santee ASA Fury Ramarez (12u Gold)
Benchwarmers (12U Silver)
P72 7:30 PM Santee ASA - Santee ASA Navajo Caddy (12U Bronze)
5 13 Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
Saturday, October 19, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P73 9:00 AM Ramona Softball Girls Fields RSD Silver (12U Bronze)
2 11 Ramona (12U Bronze)
P73 11:00 AM Ramona Softball Girls Fields RSD Silver (12U Bronze)
7 10 Ramona (12U Bronze)
P75 1:00 PM Santee ASA - Santee ASA Sun Devils Garcia (12u Gold)
22 6 Santee Venom (12U Bronze)
P75 3:00 PM Santee ASA - Santee ASA Sun Devils Garcia (12u Gold)
12 0 Santee Venom (12U Bronze)
P76 5:00 PM Cactus Park - Cactus Park Navajo Dreas (12U Bronze)
1 5 Fury Meyer (12U Bronze)
P74 5:30 PM Hillsdale Middle School - RSD 1 IB Gold (12u Gold)
10 2 RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
P76 7:00 PM Cactus Park - Cactus Park Navajo Dreas (12U Bronze)
2 6 Fury Meyer (12U Bronze)
P74 7:30 PM Hillsdale Middle School - RSD 1 IB Gold (12u Gold)
8 3 RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
Sunday, October 20, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P77 9:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Coyotes (12U Silver)
11 11 Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
P78 9:00 AM Linda Kaesar Field Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
1 13 4S Ranch (12U Bronze)
P80 9:00 AM Robb Field - Robb Field Scripps Ranch (12U Silver)
14 0 Peninsula Rob (12U Silver)
P77 11:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Coyotes (12U Silver)
14 7 Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
P78 11:00 AM Linda Kaesar Field Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
4 15 4S Ranch (12U Bronze)
P80 11:00 AM Robb Field - Robb Field Scripps Ranch (12U Silver)
7 2 Peninsula Rob (12U Silver)
P79 1:00 PM Santee ASA - Santee ASA Santee Dynasty (12u Gold)
15 1 Santee Hustle (12u Gold)
P81 1:00 PM Santee ASA - Santee ASA Navajo Caddy (12U Bronze)
Santee Venom (12U Bronze)
P38 1:30 PM Melody Field Fury Meyer (12U Bronze)
12 1 Ramona (12U Bronze)
P82 1:30 PM Discovery Park Renegades (12u Gold)
10 9 Sun Devils Garcia (12u Gold)
P83 1:30 PM Robb Field - Robb Field Benchwarmers (12U Silver)
1 16 Peninsula Wolfpack (12u Gold)
P79 3:00 PM Santee ASA - Santee ASA Santee Dynasty (12u Gold)
7 6 Santee Hustle (12u Gold)
P81 3:00 PM Santee ASA - Santee ASA Navajo Caddy (12U Bronze)
Santee Venom (12U Bronze)
P38 3:30 PM Melody Field Fury Meyer (12U Bronze)
10 3 Ramona (12U Bronze)
P82 3:30 PM Discovery Park Renegades (12u Gold)
5 5 Sun Devils Garcia (12u Gold)
P83 3:30 PM Robb Field - Robb Field Benchwarmers (12U Silver)
2 10 Peninsula Wolfpack (12u Gold)
Friday, October 25, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P84 5:30 PM Hillsdale Middle School - RSD 1 Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
RSD Silver (12U Bronze)
P84 7:30 PM Hillsdale Middle School - RSD 1 Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
RSD Silver (12U Bronze)
Saturday, October 26, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P85 5:00 PM Hillsdale Middle School - RSD 1 Renegades (12u Gold)
8 6 RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
P86 5:00 PM Debbie Pittman Field Ramona (12U Bronze)
2 14 IV Xtreme (12U Silver)
P85 7:00 PM Hillsdale Middle School - RSD 1 Renegades (12u Gold)
9 6 RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
P86 7:00 PM Debbie Pittman Field Ramona (12U Bronze)
1 18 IV Xtreme (12U Silver)
Sunday, October 27, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P94 9:00 AM Twin Hills Youth Park 4S Ranch (12U Bronze)
Coyotes (12U Silver)
P94 11:00 AM Twin Hills Youth Park 4S Ranch (12U Bronze)
Coyotes (12U Silver)
P87 1:30 PM Robb Field - Robb Field Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
Peninsula Rob (12U Silver)
P87 3:30 PM Robb Field - Robb Field Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
Peninsula Rob (12U Silver)
Saturday, November 02, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
B5 4:00 PM Cactus Park - Cactus 2 Scripps Ranch (12U Silver)
IV Xtreme (12U Silver)
Sunday, November 03, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
P88 9:00 AM Ramona Softball Girls Fields Navajo Caddy (12U Bronze)
11 1 Ramona (12U Bronze)
P89 9:00 AM Cypress Canyon Park Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
Scripps Ranch (12U Silver)
P90 9:00 AM Robb Field - Robb Field Coyotes (12U Silver)
Peninsula Wolfpack (12u Gold)
P91 9:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
Navajo Dreas (12U Bronze)
P92 9:00 AM Linda Kaesar Field Benchwarmers (12U Silver)
14 6 4S Ranch (12U Bronze)
P88 11:00 AM Ramona Softball Girls Fields Navajo Caddy (12U Bronze)
6 12 Ramona (12U Bronze)
P89 11:00 AM Cypress Canyon Park Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
Scripps Ranch (12U Silver)
P90 11:00 AM Robb Field - Robb Field Coyotes (12U Silver)
Peninsula Wolfpack (12u Gold)
P91 11:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray Fields Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
Navajo Dreas (12U Bronze)
P92 11:00 AM Linda Kaesar Field Benchwarmers (12U Silver)
13 3 4S Ranch (12U Bronze)
Wednesday, November 06, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
B1 8:00 PM Santee ASA - Santee 2 Navajo Caddy (12U Bronze)
Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
Thursday, November 07, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
B2 6:00 PM Santee ASA - Santee 4 RSD Silver (12U Bronze)
Santee Venom (12U Bronze)
B3 8:00 PM Santee ASA - Santee 2 Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
Ramona (12U Bronze)
Friday, November 08, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
B1 6:00 PM Santee ASA - Santee 4 Fury Ramarez (12u Gold)
Santee Hustle (12u Gold)
B2 6:00 PM Hillsdale Middle School - RSD 1 Sun Devils Jandi (12u Gold)
RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
B1 8:00 PM Santee ASA - Santee 4 Peninsula Rob (12U Silver)
Coyotes (12U Silver)
B4 8:00 PM Santee ASA - Santee 2 4S Ranch (12U Bronze)
Navajo Dreas (12U Bronze)
Saturday, November 09, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
B3 8:00 AM Robb Field - Robb Field 5 Peninsula Wolfpack (12u Gold)
Sun Devils Garcia (12u Gold)
B4 8:00 AM Santee ASA - Santee 4 Santee Hustle (12u Gold)
IB Gold (12u Gold)
B5 8:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray 2 Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
Navajo Caddy (12U Bronze)
B2 10:00 AM Cactus Park - Cactus 2 Peninsula Rob (12U Silver)
Scripps Ranch (12U Silver)
B5 10:00 AM Santee ASA - Santee 4 Santee Dynasty (12u Gold)
Sun Devils Jandi (12u Gold)
B6 10:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray 2 Santee Venom (12U Bronze)
Fury Meyer (12U Bronze)
B3 12:00 PM Cactus Park - Cactus 2 Benchwarmers (12U Silver)
IV Xtreme (12U Silver)
B6 12:00 PM Santee ASA - Santee 4 Sun Devils Garcia (12u Gold)
Renegades (12u Gold)
B4 2:00 PM Cactus Park - Cactus 2 Peninsula Rob (12U Silver)
Benchwarmers (12U Silver)
B7 2:00 PM Santee ASA - Santee 4 IB Gold (12u Gold)
Sun Devils Jandi (12u Gold)
B8 4:00 PM Santee ASA - Santee 4 Renegades (12u Gold)
Sun Devils Phillips (12u Gold)
Sunday, November 10, 2019
Game Time Location Vistitor Score Home
B7 8:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray 2 Fury Meyer (12U Bronze)
4S Ranch (12U Bronze)
B8 10:00 AM Lake Murray Fields - Lake Murray 2 Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
B9 12:00 PM Santee ASA - Santee 2 IB Gold (12u Gold)
Renegades (12u Gold)
B9 12:00 PM Lake Murray Fields - Lake Murray 2 Bracket Winner B8
Bracket Winner B7
B10 2:00 PM Santee ASA - Santee 2 Sun Devils Jandi (12u Gold)
Sun Devils Phillips (12u Gold)
B6 4:00 PM Santee ASA - Santee 2 IV Xtreme (12U Silver)
Benchwarmers (12U Silver)
B7 6:00 PM Santee ASA - Santee 2 Bracket Winner B5
Bracket Winner B6
B11 6:00 PM Santee ASA - Santee 4 Bracket Loser B10
Bracket Winner B9
B12 8:00 PM Santee ASA - Santee 4 Bracket Winner B10
Bracket Winner B11

Bracket

Single Elimination
12U GOLD
Double Elimination
Double Elimination
12U SILVER
Single Elimination
12U BRONZE
New Revised Bracket
Single Elimination
Bracket Winner B7
#2 seed Double Elimination
Bracket Winner B6
#4 seed Double Elimination
Bracket Winner B5
#3 seed Double Elimination
Bracket Winner B12
12U Gold Champions
Bracket Winner B1
#4 seed Double Elimination
Bracket Winner B7
12U Silver Champions
Unknown
12U Bronze Champs
Benchwarmers (12U Silver)
B3 - Sat 11/9 12:00PM Cactus Park - Cactus 2
IV Xtreme (12U Silver)
Peninsula Rob (12U Silver)
B1 - Fri 11/8 8:00PM Santee ASA - Santee 4
Coyotes (12U Silver)
Peninsula Wolfpack (12u Gold)
B3 - Sat 11/9 8:00AM Robb Field - Robb Field 5
Sun Devils Garcia (12u Gold)
Sun Devils Garcia (12u Gold)
B6 - Sat 11/9 12:00PM Santee ASA - Santee 4
Renegades (12u Gold)
Peninsula Rob (12U Silver)
B2 - Sat 11/9 10:00AM Cactus Park - Cactus 2
Scripps Ranch (12U Silver)
Bracket Winner B10
B12 - Sun 11/10 8:00PM Santee ASA - Santee 4
Bracket Winner B11
Peninsula Rob (12U Silver)
B4 - Sat 11/9 2:00PM Cactus Park - Cactus 2
Benchwarmers (12U Silver)
Bracket Winner B5
B7 - Sun 11/10 6:00PM Santee ASA - Santee 2
Bracket Winner B6
Santee Hustle (12u Gold)
B4 - Sat 11/9 8:00AM Santee ASA - Santee 4
IB Gold (12u Gold)
Bracket Loser B10
B11 - Sun 11/10 6:00PM Santee ASA - Santee 4
Bracket Winner B9
Sun Devils Jandi (12u Gold)
B10 - Sun 11/10 2:00PM Santee ASA - Santee 2
Sun Devils Phillips (12u Gold)
IV Xtreme (12U Silver)
B6 - Sun 11/10 4:00PM Santee ASA - Santee 2
Benchwarmers (12U Silver)
Scripps Ranch (12U Silver)
B5 - Sat 11/2 4:00PM Cactus Park - Cactus 2
IV Xtreme (12U Silver)
Fury Ramarez (12u Gold)
B1 - Fri 11/8 6:00PM Santee ASA - Santee 4
Santee Hustle (12u Gold)
Renegades (12u Gold)
B8 - Sat 11/9 4:00PM Santee ASA - Santee 4
Sun Devils Phillips (12u Gold)
IB Gold (12u Gold)
B7 - Sat 11/9 2:00PM Santee ASA - Santee 4
Sun Devils Jandi (12u Gold)
Sun Devils Jandi (12u Gold)
B2 - Fri 11/8 6:00PM Hillsdale Middle School - RSD 1
RSD Gold - Power Surge Mack (12u Gold)
Santee Dynasty (12u Gold)
B5 - Sat 11/9 10:00AM Santee ASA - Santee 4
Sun Devils Jandi (12u Gold)
IB Gold (12u Gold)
B9 - Sun 11/10 12:00PM Santee ASA - Santee 2
Renegades (12u Gold)
Navajo Caddy (12U Bronze)
B1 - Wed 11/6 8:00PM Santee ASA - Santee 2
Santee 2 - Rampage (12U Bronze)
RSD Silver (12U Bronze)
B2 - Thu 11/7 6:00PM Santee ASA - Santee 4
Santee Venom (12U Bronze)
Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
B3 - Thu 11/7 8:00PM Santee ASA - Santee 2
Ramona (12U Bronze)
Fury Meyer (12U Bronze)
B7 - Sun 11/10 8:00AM Lake Murray Fields - Lake Murray 2
4S Ranch (12U Bronze)
Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
B5 - Sat 11/9 8:00AM Lake Murray Fields - Lake Murray 2
Navajo Caddy (12U Bronze)
Navajo A - Anzelotti (12U Bronze)
B8 - Sun 11/10 10:00AM Lake Murray Fields - Lake Murray 2
Santee 1 - Serpents (12U Bronze)
Bracket Winner B8
B9 - Sun 11/10 12:00PM Lake Murray Fields - Lake Murray 2
Bracket Winner B7
Santee Venom (12U Bronze)
B6 - Sat 11/9 10:00AM Lake Murray Fields - Lake Murray 2
Fury Meyer (12U Bronze)
4S Ranch (12U Bronze)
B4 - Fri 11/8 8:00PM Santee ASA - Santee 2
Navajo Dreas (12U Bronze)