Basketball

Tournament Note

Thank you for participating in the 2018 May Breakaway Tournament co-hosted w/Seattle Youth Basketball and NW All-Stars.
www.seattleyouthbasketball.com and www.nwallstars.co

BOYS HS GRAY

2018 MAY BREAKAWAY TOURNAMENT

May 5 - 6, 2018
WA
Tourney Machine

Install the mobile app for this event at: tourneymachine.com

STYLE 8

BOYS HS GRAY Champion

Sat May 5, 2018 - Sun May 6, 2018

Schedule

Filter by:

Saturday, May 05, 2018
Game Time Location Team Score Team
P8 10:05 AM AUBURN RIVERSIDE HS - Court 1 LOCAL HOOPS 15 DELTA
52 37 WEST SEATTLEITES
P12 12:15 PM AUBURN RIVERSIDE HS - Court 1 TBS NORTH
18 48 LOCAL HOOPS 15 DELTA
P4 2:25 PM FEDERAL WAY BOYS & GIRLS CLUB WEST SEATTLEITES
79 52 TBS NORTH
P10 3:30 PM AUBURN HIGH SCHOOL - Court 2 SOUND SILVER
20 44 KENT ELITE BLACK 2021
P3 4:35 PM AUBURN HIGH SCHOOL - Court 1 YOUTH FOR SUCCESS
31 86 STYLE 8
P5 4:35 PM EX3 TEEN CENTER ECBA PIONEERS 15 SIMS
33 38 SEATTLE SPARTANS 8
P6 5:40 PM EX3 TEEN CENTER KENT ELITE BLACK 2021
49 51 ENUMCLAW HORNETS
P1 6:45 PM AUBURN RIVERSIDE HS - Court 4 SEATTLE SPARTANS 8
43 38 BLBA
P7 6:45 PM AUBURN HIGH SCHOOL - Court 1 FUEGO 9 DAVIS
64 14 YOUTH FOR SUCCESS
P2 7:50 PM AUBURN HIGH SCHOOL - Court 2 ENUMCLAW HORNETS
51 46 SOUND SILVER
P9 8:55 PM AUBURN RIVERSIDE HS - Court 1 BLBA
47 45 ECBA PIONEERS 15 SIMS
P11 8:55 PM AUBURN RIVERSIDE HS - Court 2 STYLE 8
68 29 FUEGO 9 DAVIS
Sunday, May 06, 2018
Game Time Location Team Score Team
B13 2:25 PM AUBURN RIVERSIDE HS - Court 3 [3] ECBA PIONEERS 15 SIMS
41 38 [3] SOUND SILVER
B14 2:25 PM AUBURN RIVERSIDE HS - Court 4 [3] YOUTH FOR SUCCESS
32 49 [3] TBS NORTH
B17 3:30 PM AUBURN RIVERSIDE HS - Court 3 [2] BLBA
50 60 [2] KENT ELITE BLACK 2021
B18 4:35 PM BONNEY LAKE HIGH SCHOOL - Court 2 [2] FUEGO 9 DAVIS
48 44 [2] WEST SEATTLEITES
B21 4:35 PM AUBURN MOUNTAINVIEW HS - Court 2 [1] SEATTLE SPARTANS 8
52 49 [1] ENUMCLAW HORNETS
B22 4:35 PM AUBURN RIVERSIDE HS - Court 1 [1] STYLE 8
55 36 [1] LOCAL HOOPS 15 DELTA
B15 6:45 PM AUBURN HIGH SCHOOL - Court 3 SOUND SILVER
47 40 YOUTH FOR SUCCESS
B16 6:45 PM AUBURN HIGH SCHOOL - Court 4 ECBA PIONEERS 15 SIMS
53 38 TBS NORTH
B19 6:45 PM BONNEY LAKE HIGH SCHOOL - Court 2 BLBA
53 47 WEST SEATTLEITES
B20 6:45 PM AUBURN HIGH SCHOOL - Court 2 KENT ELITE BLACK 2021
27 40 FUEGO 9 DAVIS
B24 6:45 PM AUBURN HIGH SCHOOL - Court 1 SEATTLE SPARTANS 8
50 70 STYLE 8
B23 7:50 PM AUBURN HIGH SCHOOL - Court 3 ENUMCLAW HORNETS
52 61 LOCAL HOOPS 15 DELTA