Powered by:
     TourneyMachine.com
Division        Team        Club     Open in Excel







Division Date Time Home Team Away Team Location
09U Girls Sat 09/08/2018 9:00 AM Altoona G9B Iowa Rush G9A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #21
10U Girls Sat 09/08/2018 9:00 AM Bondurant G10B Adel G10C Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
10U Girls Sat 09/08/2018 9:00 AM Carlisle G10A CMB G10A Carlisle Soccer Complex - Carlisle 10U
13U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 9:00 AM Gilbert B13A North Polk B13A Gilbert High School
09U Girls Sat 09/08/2018 9:00 AM Iowa Rush South G9A Newton G9A Pella Soccer Complex - PELLA #3
10U Girls Sat 09/08/2018 9:00 AM Perry G10A North Polk G10A Perry: Perkins Park
09U Girls Sat 09/08/2018 9:00 AM JUSC G9A Altoona G9A Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
09U Girls Sat 09/08/2018 9:00 AM Van Meter G9A North Polk G9A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 10U-A
10U Girls Sat 09/08/2018 9:00 AM West Central Valley G10A Panorama G10A WCV Rec Athletic Complex - Stuart U10
10U Girls Sat 09/08/2018 9:00 AM Winterset G10A Soccer South G10A Winterset Soccer Complex - WASC U10-1
10U Girls Sat 09/08/2018 10:15 AM Adel G10B Bondurant G10A Adel: Island Park - ADMSC #3
10U Girls Sat 09/08/2018 10:15 AM Pleasant Hill G10A VSA G10A Pleasant Hill: Doanes Park
09U Girls Sat 09/08/2018 10:15 AM Soccer West G9A Bondurant G9A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #8
09U Girls Sat 09/08/2018 11:30 AM Adel G9A DCG G9A Adel: Island Park - ADMSC #3
10U Girls Sat 09/08/2018 11:30 AM DCG G10A Adel G10A Grimes Sports Complex - Grimes #5
10U Girls Sat 09/08/2018 11:30 AM Soccer West G10A North Polk G10B Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #8
10U Girls Sat 09/08/2018 11:30 AM Van Meter G10A Ottumwa G10A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 10U-A
09U Girls Sat 09/08/2018 12:45 PM JUSC G9B Pleasant Hill G9A Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
14U Girls Small-Sided Sat 09/08/2018 1:00 PM Altoona G15A Iowa Rush South G14A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #20
13U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 1:00 PM Bondurant C13A Iowa Rush B13B Bondurant: Farrar Middle School
14U Girls Sat 09/08/2018 1:00 PM Boone G14A Iowa Rush G14B DMACC Sports Complex - BOONE #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 1:00 PM Dowling B14A Earlham B15A Dowling Catholic HS - Dowling #3
14U Girls Sat 09/08/2018 1:00 PM Gilbert G14A Iowa Rush G14A Gilbert High School
14U Girls Sat 09/08/2018 1:00 PM DCG G14A Adel G14A Grimes Sports Complex - Grimes #1
14U Girls Small-Sided Sat 09/08/2018 1:00 PM Indianola G14A Fort Dodge G14A Indianola Middle School - Indianola #4
13U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 1:00 PM JUSC C13A Carlisle B14A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 1:00 PM Knoxville B14A Colfax-Mingo C14A Knoxville High School - Knoxville High School Track
13U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 1:00 PM Marshalltown B13A Newton B13A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 4
14U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 1:00 PM Nevada B14A Webster City C15A Nevada: SCORE Recreation Athletic Complex - Nevada Score #1
13U Girls Sat 09/08/2018 1:00 PM North Central Strykers G14A VSA G14A North Central Strykers Soccer Fields - Strykers #2
14U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 1:00 PM Iowa Rush South B14A Albia B14A Pella Soccer Complex - PELLA East
14U Girls Sat 09/08/2018 1:00 PM Northwest G14A JUSC G14A Soccer South - Soccer South M
13U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 1:00 PM Soccer West B13A VSA B13C Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #6
14U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 1:00 PM West Central Valley B14A Panorama B15A WCV Rec Athletic Complex - Stuart 11v11
14U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 3:00 PM Bondurant C14A Indianola C15A Bondurant: Farrar Middle School
13U Girls Sat 09/08/2018 3:00 PM Dowling G13A DCG G13A Dowling Catholic HS - Dowling #3
14U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 3:00 PM Gilbert C14A Ballard C15A Gilbert High School
13U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 3:00 PM Iowa Rush B13A DCG B13A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #36
14U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 3:00 PM North Polk B14A WDMSC B14B North Polk High School
10U Girls Sat 09/08/2018 3:00 PM Norwalk G10A Iowa Rush G10B Norwalk: McAninch Sports Complex - Norwalk #11
14U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 3:00 PM Pleasant Hill C14A Newton B14A Pleasant Hill: Southeast Polk HS
14U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 3:00 PM Soccer South B14A VSA B14A Soccer South - Soccer South L
14U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 3:00 PM Northwest C14A Winterset B14A Soccer South - Soccer South M
14U Girls Sat 09/08/2018 5:00 PM Van Meter G15A Panorama G15A Adel: Island Park - ADMSC #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/08/2018 5:00 PM Ames B14A Iowa Rush B14A Ames: Hunziker Youth Sports Complex - Hunziker #18
13U Girls Sat 09/08/2018 5:00 PM Bondurant G14A Marshalltown G14A Bondurant: Farrar Middle School
14U Girls Sat 09/08/2018 5:00 PM Soccer South G14A Winterset G14A Soccer South - Soccer South L
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Adel B16A JUSC C16C Adel: Island Park - ADMSC #1
12U Girls Sun 09/09/2018 1:00 PM Ames G12A Iowa Rush G12A Ames: Hunziker Youth Sports Complex - Hunziker #9
15U-16U Girls Sun 09/09/2018 1:00 PM Bondurant G15A North Polk G16A Bondurant: Farrar Middle School
17U-19U Girls Sun 09/09/2018 1:00 PM Carlisle G19A Iowa Rush G19A Carlisle High School
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Colfax-Mingo C10A Iowa Rush South B10C Colfax Sports Complex - Colfax 10U
12U Girls Sun 09/09/2018 1:00 PM Colfax-Mingo G12A Iowa Rush South G12A Colfax Sports Complex - Colfax 12U
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Southwest Iowa B19B L Colfax-Mingo C19A Creston High School
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Boone B10A Adel B10A DMACC Sports Complex - BOONE #3
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Earlham B10A North Polk B10B Earlham Rec Park - Earlham Field #5
15U-16U Girls Sun 09/09/2018 1:00 PM Gilbert G15A Carroll G16A Gilbert High School
11U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Gilbert B12B Iowa Rush South B11A Gilbert: Upstill Park
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM DCG B10A Adel B10B Grimes Sports Complex - Grimes #5
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Mid-Iowa FC C10B Soccer South B10B Grinnell: The Ahrens/ Paschall Memorial Park - Ahrens #6
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Northwest C10A Madrid B10B Hillis Elementary School
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Indianola C12B Bondurant C12A Indianola Middle School - Indianola #1
09U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Indianola C9A Iowa Rush B9A Indianola Middle School - Indianola #5
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM JUSC C19A Earlham B19A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM JUSC C19B Northwest C19A Johnston Soccer Fields - Johnston S2
12U Girls Sun 09/09/2018 1:00 PM JUSC G12B Altoona G12B Johnston Soccer Fields - Johnston S6
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Knoxville B16A Carlisle B16A Knoxville High School - Knoxville High School Track
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Knoxville B10B Newton B10A Knoxville: Young Park - Young's 10U
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Knoxville B12A Albia B12A Knoxville: Young Park - Young's 12U
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Ballard C12A Marshalltown B12B Larson Family Sports Fields
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Madrid B10A Bondurant C10B Madrid: Edgewood Park Expansion - Edgewood U10
17U-19U Girls Sun 09/09/2018 1:00 PM Mahaska County G19A Marshalltown G19A Mahaska County: Lacey Recreation Complex - Lacey 11v11
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM CMB B12A Madrid B12A Maxwell: Legion Park - CMB 12U
11U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Nevada B11A Marshalltown B11B Nevada: SCORE Recreation Athletic Complex - Nevada Score #2
09U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Newton B9A Soccer West B9B Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U10 Field
12U Girls Sun 09/09/2018 1:00 PM Newton G12A Iowa Rush South G12B Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U12 Field
11U Girls Sun 09/09/2018 1:00 PM North Central Strykers G12A Nevada G11A North Central Strykers Soccer Fields - Strykers #1
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM North Central Strykers B15A Webster City C16A North Central Strykers Soccer Fields - Strykers #2
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 09/09/2018 1:00 PM Panorama B19A Carlisle B19A Panorama Soccer North - Panorama U12
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Iowa Rush South B10B Albia B10A Pella Soccer Complex - PELLA #4
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Perry C15A Fort Dodge B15A Perry: North Street Field
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Perry C12A VSA B12A Perry: Wiese Park
11U Girls Sun 09/09/2018 1:00 PM Pleasant Hill G11A Van Meter G11A Pleasant Hill: Four Mile Elementary
12U Girls Sun 09/09/2018 1:00 PM North Polk G12A Gilbert G12A Polk City Sports Complex - Polk City #1
09U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM North Polk B9A DCG C9A Polk City Sports Complex - Polk City #3
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Soccer South B10E Winterset B10C Soccer South - Soccer South H
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Soccer South B12A WDMSC B12C Soccer South - Soccer South K
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Soccer West B12A Newton B12A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #7
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Soccer West B10A Perry C10B Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #8
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM JUSC C12A Northwest C12B Urbandale Soccer Complex - Urbandale #1
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM JUSC C10C WDMSC B10D Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
11U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Van Meter B11A WDMSC B11A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 12U
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM VSA B10A WDMSC B10C VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #4B
11U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM VSA B11A JUSC C11B VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #5A
11U Girls Sun 09/09/2018 1:00 PM VSA G11A Panorama G12A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #6B
15U-16U Girls Sun 09/09/2018 1:00 PM West Central Valley G16A Pleasant Hill G16A WCV Rec Athletic Complex - Stuart 11v11
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM West Central Valley B10B Van Meter B10B WCV Rec Athletic Complex - Stuart U10
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:00 PM Winterset B10A Soccer South B10C Winterset Soccer Complex - WASC U10-1
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 09/09/2018 1:00 PM Winterset C19A Soccer South B19A Winterset Soccer Complex - WASC U12-1
09U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:30 PM Bondurant C9B Soccer West B9A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 1:30 PM Carlisle B10A Knoxville B10A Carlisle Soccer Complex - Carlisle 10U
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 2:15 PM Earlham B10B North Polk B10A Earlham Rec Park - Earlham Field #5
09U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 2:15 PM DCG B9B Bondurant C9A Grimes Sports Complex - Grimes #6
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 2:15 PM Knoxville B10C Carlisle C10A Knoxville: Young Park - Young's 10U
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 2:15 PM Iowa Rush South B10A Marshalltown B10A Pella Soccer Complex - PELLA #4
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 2:15 PM Soccer South B10D Winterset B10B Soccer South - Soccer South G
09U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 2:15 PM Soccer West B10B Van Meter B9A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #8
09U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 2:15 PM VSA B9B JUSC C9B VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #4B
17U-19U Girls Sun 09/09/2018 3:00 PM Adel G18A Bondurant G19A Adel: Island Park - ADMSC #1
11U Girls Sun 09/09/2018 3:00 PM Adel G11A DCG G11A Adel: Island Park - ADMSC #2
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM Ames B12A Gilbert B12A Ames: Hunziker Youth Sports Complex - Hunziker #9
11U Girls Sun 09/09/2018 3:00 PM Bondurant G11B Marshalltown G12A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 12U #1
12U Girls Sun 09/09/2018 3:00 PM Carlisle G12A Iowa Rush G12B Carlisle Soccer Complex - Carlisle 12U
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM Fort Dodge B12A Webster City B12A Fort Dodge: Harlan Rogers Sports Complex
11U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM DCG B11A Adel B11A Grimes Sports Complex - Grimes #3
12U Girls Sun 09/09/2018 3:00 PM Indianola G12A Bondurant G12A Indianola Middle School - Indianola #1
15U-16U Girls Sun 09/09/2018 3:00 PM Iowa Rush G15A Newton G16A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #34
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM JUSC C16A Bondurant C16B Johnston Soccer Fields - Johnston S1
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM JUSC C18A Adel B19A Johnston Soccer Fields - Johnston S2
12U Girls Sun 09/09/2018 3:00 PM JUSC G12A Altoona G12A Johnston Soccer Fields - Johnston S6
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM Knoxville B12B Carlisle B12A Knoxville: Young Park - Young's 12U
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 09/09/2018 3:00 PM Ballard C19A DCG B18A Larson Family Sports Fields
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM Marshalltown B12A Nevada B12A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 3
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM Nevada B17A Gilbert B19A Nevada: SCORE Recreation Athletic Complex - Nevada Score #1
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM North Central Strykers C13A Pleasant Hill B12A North Central Strykers Soccer Fields - Strykers #1
17U-19U Girls Sun 09/09/2018 3:00 PM North Polk G19A JUSC G17A North Polk High School
17U-19U Girls Sun 09/09/2018 3:00 PM Panorama G19A Gilbert G18A Panorama High School
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM Perry C15B Marshalltown B16A Perry: North Street Field
11U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM North Polk B11A Dowling B12A Polk City Sports Complex - Polk City #1
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM Colfax-Mingo C12A North Polk B12A Prairie City Recreation Complex - Prairie City 12U
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM Soccer South B12B WDMSC B12B Soccer South - Soccer South K
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM Soccer West B15A VSA B17A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #6
11U Girls Sun 09/09/2018 3:00 PM Soccer West G12A North Polk G11A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #7
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM Van Meter B12A VSA B12C Van Meter Recreation Complex - Van Meter 12U
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM VSA B12B Perry C12B VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #5A
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM West Central Valley B12A Panorama C12A WCV Rec Athletic Complex - Stuart U12
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:00 PM Winterset B12A Norwalk B12A Winterset Soccer Complex - WASC U12-1
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:30 PM Earlham B10C Panorama B10A Earlham Rec Park - Earlham Field #5
09U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:30 PM DCG B9C Dowling B9A Grimes Sports Complex - Grimes #5
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:30 PM Iowa Rush B10C Norwalk B10A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #32A
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:30 PM CMB B10A Bondurant C10A Maxwell: Legion Park - CMB 10U
10U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:30 PM Soccer South B10A Perry C10A Soccer South - Soccer South H
09U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 3:30 PM VSA B9A JUSC C9C VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #4B
12U Girls Sun 09/09/2018 4:30 PM Norwalk G12A Adel G12A Norwalk: McAninch Sports Complex - Norwalk #10
09U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 4:45 PM DCG B9A North Polk B9B Grimes Sports Complex - Grimes #6
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 5:00 PM Adel B12A DCG C12A Adel: Island Park - ADMSC #2
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 5:00 PM Colfax-Mingo C12B Iowa Rush South B12A Colfax Sports Complex - Colfax 12U
12U Girls Sun 09/09/2018 5:00 PM DCG G12A Adel G12B Grimes Sports Complex - Grimes #3
15U-16U Girls Sun 09/09/2018 5:00 PM Indianola G17A DCG G15A Indianola Middle School - Indianola #7
11U Girls Sun 09/09/2018 5:00 PM Iowa Rush G11A Bondurant G11A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #21A
11U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 5:00 PM Iowa Rush B11B Bondurant C11A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #21B
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 5:00 PM Iowa Rush B19A Bondurant C19A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #34
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 5:00 PM Iowa Rush B15B Gilbert B16A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #36
15U-16U Girls Sun 09/09/2018 5:00 PM J-Hawk G15A Adel G15A J-Hawk: Walker Johnston Park - Martin Field #2
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 5:00 PM JUSC C15A Altoona B17A Johnston Soccer Fields - Johnston N4
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 5:00 PM JUSC C19C VSA B19A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 5:00 PM JUSC C16B Northwest C17A Johnston Soccer Fields - Johnston S2
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 5:00 PM Albia B17A Iowa Rush South C16A Knoxville High School - KSA #2
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 09/09/2018 5:00 PM Newton B19A CMB B19A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U12 Field
11U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 5:00 PM North Central Strykers B12A Marshalltown B11A North Central Strykers Soccer Fields - Strykers #1
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 5:00 PM North Polk B12B Earlham B12A Polk City Sports Complex - Polk City #1
12U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 5:00 PM Soccer South B12C WDMSC B12A Soccer South - Soccer South K
15U-16U Girls Sun 09/09/2018 5:00 PM Northwest G16A VSA G17A Soccer South - Soccer South M
11U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 5:00 PM Soccer West B11B Pleasant Hill B11A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #7
11U Co-ed (Boys) Sun 09/09/2018 5:00 PM VSA B11B Soccer West B11A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #5A
11U Girls Sun 09/09/2018 5:00 PM WDMSC G11A J-Hawk G12A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #8
12U Girls Sun 09/09/2018 5:00 PM Winterset G12A Soccer South G12A Winterset Soccer Complex - WASC U12-1
11U Co-ed (Boys) Fri 09/14/2018 7:00 PM J-Hawk C11A WDMSC B11B J-Hawk: Walker Johnston Park - Martin Field #1
10U Girls Sat 09/15/2018 9:00 AM Altoona G10A WDMSC G10A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #21
10U Girls Sat 09/15/2018 9:00 AM Bondurant G10A Adel G10A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
10U Girls Sat 09/15/2018 9:00 AM Norwalk G10A Iowa Rush G10A Norwalk: McAninch Sports Complex - Norwalk #11
10U Girls Sat 09/15/2018 9:00 AM Panorama G10A Perry G10A Panorama Soccer North - Panorama U10
10U Girls Sat 09/15/2018 9:00 AM Pleasant Hill G10C JUSC G10A Pleasant Hill: Doanes Park
09U Girls Sat 09/15/2018 9:00 AM North Polk G9A Adel G9A Polk City Sports Complex - Polk City #3
10U Girls Sat 09/15/2018 9:00 AM Soccer South G10A North Polk G10B Soccer South - Soccer South G
09U Girls Sat 09/15/2018 9:00 AM JUSC G9B VSA G9A Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
10U Girls Sat 09/15/2018 9:00 AM Van Meter G10A Winterset G10A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 10U-A
09U Girls Sat 09/15/2018 9:00 AM VSA G9B JUSC G9C VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #4B
10U Girls Sat 09/15/2018 9:00 AM West Central Valley G10A Ottumwa G10A WCV Rec Athletic Complex - Stuart U10
09U Girls Sat 09/15/2018 9:00 AM WDMSC G09A Altoona G9A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #10
09U Girls Sat 09/15/2018 10:15 AM Altoona G9B JUSC G9A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #21
09U Girls Sat 09/15/2018 10:15 AM Bondurant G9A Iowa Rush South G9A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
09U Girls Sat 09/15/2018 10:15 AM Pleasant Hill G9A Iowa Rush G9A Pleasant Hill: Doanes Park
10U Girls Sat 09/15/2018 10:15 AM North Polk G10A Soccer West G10A Polk City Sports Complex - Polk City #3
10U Girls Sat 09/15/2018 10:15 AM VSA G10A WDMSC G10B VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #4B
10U Girls Sat 09/15/2018 11:30 AM Bondurant G10C Adel G10C Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
09U Girls Sat 09/15/2018 11:30 AM DCG G9A North Polk G9B Grimes Sports Complex - Grimes #5
09U Girls Sat 09/15/2018 11:30 AM Newton G9A Van Meter G9A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U10 Field
10U Girls Sat 09/15/2018 11:30 AM Pleasant Hill G10A JUSC G10B Pleasant Hill: Doanes Park
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 12:00 PM West Central Valley B14A Van Meter B15A WCV Rec Athletic Complex - Stuart 11v11
10U Girls Sat 09/15/2018 12:30 PM Indianola G10A Iowa Rush G10B Indianola Middle School - Indianola #5
10U Girls Sat 09/15/2018 12:45 PM Bondurant G10B Adel G10B Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
13U Girls Sat 09/15/2018 1:00 PM Adel G13A Marshalltown G14A Adel: Island Park - ADMSC #1
14U Girls Small-Sided Sat 09/15/2018 1:00 PM Altoona G15A Fort Dodge G14A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #19
13U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 1:00 PM Bondurant C13A VSA B13B Bondurant: Farrar Middle School
14U Girls Sat 09/15/2018 1:00 PM Boone G14A JUSC G14A Boone Middle School
10U Girls Sat 09/15/2018 1:00 PM Carlisle G10A DCG G10A Carlisle Soccer Complex - Carlisle 10U
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 1:00 PM Dowling B14A Indianola C15A Dowling Catholic HS - Dowling #3
13U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 1:00 PM Gilbert B13A Newton B13A Gilbert High School
13U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 1:00 PM DCG B13A Iowa Rush B13B Grimes Sports Complex - Grimes #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 1:00 PM JUSC C14B Ames B14A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 1:00 PM Madrid B14A Northwest C14A Madrid: Edgewood Park Expansion - Edgewood 2
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 1:00 PM CMB B14A Webster City C15A Maxwell City Park
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 1:00 PM Newton B14A Knoxville B14A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton #1
13U Girls Sat 09/15/2018 1:00 PM North Central Strykers G14A Bondurant G14A North Central Strykers Soccer Fields - Strykers #2
13U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 1:00 PM North Polk B13A Iowa Rush B13A North Polk High School
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 1:00 PM Panorama B15A VSA B14A Panorama High School
14U Girls Small-Sided Sat 09/15/2018 1:00 PM Iowa Rush South G14A Indianola G14A Pella Soccer Complex - PELLA #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 1:00 PM Pleasant Hill C14A Nevada B14A Pleasant Hill: Southeast Polk HS
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 1:00 PM Colfax-Mingo C14A Iowa Rush South B14A Prairie City Recreation Complex - Prairie City U14
13U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 1:00 PM Soccer West B13A JUSC C13A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #6
13U Girls Sat 09/15/2018 1:00 PM VSA G14A JUSC G13A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #1
14U Girls Sat 09/15/2018 1:00 PM WDMSC G14B Iowa Rush G14B WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #16
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 1:00 PM Winterset B14A Norwalk B14A Winterset Soccer Complex - WASC 11v11
14U Girls Sat 09/15/2018 3:00 PM Adel G14A Panorama G15A Adel: Island Park - ADMSC #6
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 3:00 PM Bondurant C14A Iowa Rush B14A Bondurant: Farrar Middle School
13U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 3:00 PM Boone B13A VSA B13A Boone Middle School
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 3:00 PM Earlham B15A Adel B14A Earlham High School
14U Girls Sat 09/15/2018 3:00 PM Gilbert G14A Mid-Iowa FC G15A Gilbert High School
14U Girls Sat 09/15/2018 3:00 PM DCG G14A Iowa Rush G14C Grimes Sports Complex - Grimes #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 3:00 PM JUSC C14A J-Hawk B14A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
13U Girls Sat 09/15/2018 3:00 PM Newton G13A WDMSC G13A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 3:00 PM North Polk B14A WDMSC B14A North Polk High School
13U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 3:00 PM VSA B13C Carlisle B14A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 3:00 PM WDMSC B14B Gilbert C14A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #16
14U Girls Sat 09/15/2018 3:00 PM Winterset G14A Northwest G14A Winterset Soccer Complex - WASC 11v11
14U Girls Sat 09/15/2018 5:00 PM Van Meter G15A Iowa Rush G14A Adel: Island Park - ADMSC #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 5:00 PM Albia B14A Soccer South B14A Knoxville High School - KSA #2
13U Girls Sat 09/15/2018 5:00 PM North Polk G13A Van Meter G13A North Polk High School
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 5:00 PM Northwest C14B Altoona B14A Northwest: James W Cownie Soccer Park
14U Girls Sat 09/15/2018 5:00 PM Pleasant Hill G14A Soccer South G14A Pleasant Hill: Southeast Polk HS
14U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 5:00 PM Ballard C15A VSA B14B Slater: West Elementary School
13U Girls Sat 09/15/2018 5:00 PM VSA G13A Dowling G13A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #1
13U Co-ed (Boys) Sat 09/15/2018 5:00 PM WDMSC B13A Marshalltown B13A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #16
15U-16U Girls Sun 09/16/2018 12:00 PM Ballard G15A Gilbert G15A Slater: West Elementary School
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Adel B19A Iowa Rush B19A Adel: Island Park - ADMSC #1
11U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Adel B11A Dowling B12A Adel: Island Park - ADMSC #12
12U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM Adel G12B Iowa Rush G12B Adel: Island Park - ADMSC #2
09U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Adel B9A DCG C9A Adel: Island Park - ADMSC #3
17U-19U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM Panorama G19A Adel G18A Adel: Island Park - ADMSC #6
12U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM Altoona G12A JUSC G12B Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #20
09U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Bondurant C9A DCG B9A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
11U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Bondurant C11A Iowa Rush B11A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 12U #1
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Bondurant C19A Iowa Rush B19B Bondurant: Farrar Middle School
17U-19U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM Carlisle G19A Knoxville G19A Carlisle High School
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Carlisle B10A Knoxville B10C Carlisle Soccer Complex - Carlisle 10U
12U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM Carlisle G12A Indianola G12A Carlisle Soccer Complex - Carlisle 12U
09U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Dowling B9A DCG B9B Dowling Catholic HS - Dowling #1
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Gilbert B19A JUSC C19B Gilbert High School
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Gilbert B12A CMB B12A Gilbert: Upstill Park
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM DCG C16A Iowa Rush B15B Grimes Sports Complex - Grimes #1
17U-19U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM DCG G19A Mahaska County G19A Grimes Sports Complex - Grimes #2
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Mid-Iowa FC C10A CMB B10A Grinnell: The Ahrens/ Paschall Memorial Park - Ahrens #6
15U-16U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM Indianola G17A Iowa Rush G16A Indianola Middle School - Indianola #7
11U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM J-Hawk G12A Adel G11A J-Hawk: Walker Johnston Park - Martin Field #1
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM JUSC C16C Iowa Rush B15A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Albia B12A Knoxville B12B Knoxville: Young Park - Kva #1
11U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Ballard C11A Marshalltown B11B Larson Family Sports Fields
11U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM Mahaska County G11A Nevada G11A Mahaska County: Lacey Recreation Complex - Lacey 9v9
11U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Marshalltown B11A Iowa Rush B11B Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 3
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Marshalltown B16A North Central Strykers B15A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 4
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Marshalltown B10A Bondurant C10A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 5
17U-19U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM CMB G19A Iowa Rush G19A Maxwell City Park
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 09/16/2018 1:00 PM CMB B19A DCG B18A Maxwell: Legion Park - CMB 12U
17U-19U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM Nevada G19A Marshalltown G19A Nevada: SCORE Recreation Athletic Complex - Nevada Score #1
11U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Nevada B11A Gilbert B12B Nevada: SCORE Recreation Athletic Complex - Nevada Score #2
15U-16U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM Newton G16A Adel G15A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton #1
09U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Newton B9A DCG B9C Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U10 Field
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Northwest C19A JUSC C19C Northwest: James W Cownie Soccer Park
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Norwalk B10A Iowa Rush B10A Norwalk: McAninch Sports Complex - Norwalk #11
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Panorama B10A West Central Valley B10B Panorama Soccer North - Panorama U10
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Panorama C12A Perry C12A Panorama Soccer North - Panorama U12
12U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM Iowa Rush South G12A Newton G12A Pella Soccer Complex - PELLA #1
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Iowa Rush South B10A Albia B10A Pella Soccer Complex - PELLA #4
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Iowa Rush South C16A Knoxville B16A Pella Soccer Complex - PELLA East
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Perry C10A Madrid B10A Perry: Perkins Park
09U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Pleasant Hill B9A JUSC C9C Pleasant Hill: Doanes Park
12U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM Pleasant Hill G12A WDMSC G12A Pleasant Hill: Four Mile Elementary
15U-16U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM Pleasant Hill G16A J-Hawk G15A Pleasant Hill: Southeast Polk HS
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM North Polk B12B Soccer West B12A Polk City Sports Complex - Polk City #1
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM North Polk B10B Earlham B10B Polk City Sports Complex - Polk City #3
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Soccer South B10E Northwest C10A Soccer South - Soccer South G
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Soccer South B12A Winterset B12A Soccer South - Soccer South K
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Soccer West B15A Colo C16A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #6
11U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Soccer West B11A WDMSC B11A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #7
09U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Soccer West B9A North Polk B9B Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #8
11U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM JUSC C11A VSA B11A Urbandale Soccer Complex - Urbandale #1
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM JUSC C18A Colfax-Mingo C19A Urbandale Soccer Complex - Urbandale #6
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM JUSC C10D Altoona B10A Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Van Meter B10B West Central Valley B10A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 10U-A
11U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM Van Meter G11A VSA G11A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 12U
15U-16U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM VSA G17A West Central Valley G16A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #2
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM VSA B10A Iowa Rush B10B VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #4B
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM VSA B12A Pleasant Hill B12A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #6C
12U Girls Sun 09/16/2018 1:00 PM West Central Valley G12A VSA G12A WCV Rec Athletic Complex - Stuart U12
09U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM WDMSC B9A Indianola C9A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #10
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM WDMSC B12A Soccer South B12B WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #8
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Webster City C16A Fort Dodge B15A Webster City High School
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:00 PM Winterset B10C Soccer South B10D Winterset Soccer Complex - WASC U10-1
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:30 PM Colfax-Mingo C10A Iowa Rush South B10B Colfax Sports Complex - Colfax 10U
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 1:30 PM Boone B10A Soccer South B10A DMACC Sports Complex - BOONE #3
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 2:15 PM Adel B10B Earlham B10A Adel: Island Park - ADMSC #3
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 2:15 PM Carlisle C10A Bondurant C10B Carlisle Soccer Complex - Carlisle 10U
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 2:15 PM Madrid B10B Soccer West B10A Madrid: Edgewood Park Expansion - Edgewood U10
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 2:15 PM Newton B10A Knoxville B10A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U10 Field
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 2:15 PM Iowa Rush South B10C Knoxville B10B Pella Soccer Complex - PELLA #4
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 2:15 PM Perry C10B Van Meter B10A Perry: Perkins Park
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 2:15 PM North Polk B10A Earlham B10C Polk City Sports Complex - Polk City #3
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 2:15 PM Soccer South B10B Winterset B10A Soccer South - Soccer South G
09U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 2:15 PM Soccer West B9B Van Meter B9A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #8
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 2:15 PM JUSC C10C VSA B10B Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
09U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 2:15 PM VSA B9A Iowa Rush B9A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #4B
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 2:15 PM WDMSC B10D Altoona B10B WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #10
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 2:30 PM Bondurant C12A Marshalltown B12A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 12U #2
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM Adel B16A Perry C15B Adel: Island Park - ADMSC #1
12U Girls Sun 09/16/2018 3:00 PM Altoona G12B JUSC G12A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #19
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM Ames B12A Iowa Rush B12A Ames: Hunziker Youth Sports Complex - Hunziker 7
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM Bondurant C16B JUSC C15A Bondurant: Farrar Middle School
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM Carlisle B16A WDMSC B16A Carlisle High School
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM Carlisle B12A Indianola C12B Carlisle Soccer Complex - Carlisle 12U
12U Girls Sun 09/16/2018 3:00 PM Colfax-Mingo G12A Iowa Rush South G12B Colfax Sports Complex - Colfax 12U
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM Boone B12A Webster City B12A DMACC Sports Complex - BOONE #1A
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM Earlham B12A North Polk B12A Earlham Rec Park - Earlham Field #6
17U-19U Girls Sun 09/16/2018 3:00 PM Gilbert G18A Ballard G19A Gilbert High School
11U Girls Sun 09/16/2018 3:00 PM DCG G11A Pleasant Hill G11A Grimes Sports Complex - Grimes #3
17U-19U Girls Sun 09/16/2018 3:00 PM J-Hawk G19A JUSC G17A J-Hawk: Walker Johnston Park - Martin Field #2
15U-16U Girls Sun 09/16/2018 3:00 PM JUSC G16A Iowa Rush G15A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM JUSC C12C Altoona B12A Johnston Soccer Fields - Johnston S6
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 09/16/2018 3:00 PM Ballard C19A Winterset C19A Larson Family Sports Fields
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM Madrid B12A Northwest C12B Madrid: Edgewood Park Expansion - Edgewood 1
11U Girls Sun 09/16/2018 3:00 PM Marshalltown G12A Bondurant G11A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 3
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM Nevada B17A JUSC C19A Nevada: SCORE Recreation Athletic Complex - Nevada Score #1
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM Nevada B12A North Central Strykers C13A Nevada: SCORE Recreation Athletic Complex - Nevada Score #2
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM Newton B12A Knoxville B12A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U12 Field
15U-16U Girls Sun 09/16/2018 3:00 PM North Polk G16A Nevada G16A North Polk High School
15U-16U Girls Sun 09/16/2018 3:00 PM Northwest G16A Bondurant G15A Northwest: James W Cownie Soccer Park
12U Girls Sun 09/16/2018 3:00 PM Norwalk G12A Winterset G12A Norwalk: McAninch Sports Complex - Norwalk #10
11U Girls Sun 09/16/2018 3:00 PM Panorama G12A WDMSC G11A Panorama Soccer North - Panorama U12
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM Iowa Rush South B12A Colfax-Mingo C12A Pella Soccer Complex - PELLA #1
11U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM Pleasant Hill B11A North Central Strykers B12A Pleasant Hill: Four Mile Elementary
11U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM North Polk B11A Soccer West B11B Polk City Sports Complex - Polk City #1
11U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM JUSC C11B J-Hawk B11A Urbandale Soccer Complex - Urbandale #1
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM JUSC C16A Altoona B17A Urbandale Soccer Complex - Urbandale #6
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM VSA B17A Perry C15A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #1
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM VSA B12C Ballard C12A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #6B
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM VSA B12B JUSC C12A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #6C
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM West Central Valley B12A Van Meter B12A WCV Rec Athletic Complex - Stuart U12
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM WDMSC B19A Southwest Iowa B19B L WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #16
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM WDMSC B12C Norwalk B12A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #8
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:00 PM Winterset C16A Northwest C17A Winterset Soccer Complex - WASC 11v11
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:30 PM Adel B10A DCG B10A Adel: Island Park - ADMSC #3
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:30 PM Pleasant Hill B10A JUSC C10A Pleasant Hill: Doanes Park
09U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:30 PM North Polk B9A Soccer West B10B Polk City Sports Complex - Polk City #3
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:30 PM Soccer South B10C Winterset B10B Soccer South - Soccer South G
09U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:30 PM JUSC C9A VSA B9B Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 3:30 PM WDMSC B10B Indianola C10A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #10
11U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 4:00 PM WDMSC B11B Van Meter B11A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #7
09U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 4:45 PM JUSC C9B Altoona B9A Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
10U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 4:45 PM WDMSC B10C JUSC C10B WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #11
12U Girls Sun 09/16/2018 5:00 PM Adel G12A DCG G12A Adel: Island Park - ADMSC #2
12U Girls Sun 09/16/2018 5:00 PM Ames G12A Soccer South G12A Ames: Hunziker Youth Sports Complex - Hunziker 1
12U Girls Sun 09/16/2018 5:00 PM Bondurant G12A Iowa Rush G12A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 12U #1
11U Girls Sun 09/16/2018 5:00 PM Bondurant G11B Iowa Rush G11A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 12U #2
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 09/16/2018 5:00 PM Carlisle B19A Newton B19A Carlisle Soccer Complex - Carlisle 12U
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 5:00 PM Colfax-Mingo C12B Iowa Rush B12B Colfax Sports Complex - Colfax 12U
15U-16U Girls Sun 09/16/2018 5:00 PM DCG G15A Carroll G16A Grimes Sports Complex - Grimes #1
17U-19U Girls Sun 09/16/2018 5:00 PM JUSC G19A North Polk G19A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 5:00 PM JUSC C12B Altoona B12B Johnston Soccer Fields - Johnston S6
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 5:00 PM Albia B17A JUSC C16B Knoxville High School - KSA #2
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 5:00 PM Madrid B19A Earlham B19A Madrid: Edgewood Park Expansion - Edgewood 2
11U Girls Sun 09/16/2018 5:00 PM Newton G11A Soccer West G12A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U12 Field
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 5:00 PM North Polk B16A Gilbert B16A North Polk High School
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 09/16/2018 5:00 PM Panorama B19A Soccer South B19A Panorama Soccer North - Panorama U12
11U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 5:00 PM Iowa Rush South B11A DCG B11A Pella Soccer Complex - PELLA #1
12U Girls Sun 09/16/2018 5:00 PM North Polk G12A WDMSC G12B Polk City Sports Complex - Polk City #1
11U Girls Sun 09/16/2018 5:00 PM JUSC G11A North Polk G11A Urbandale Soccer Complex - Urbandale #1
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 5:00 PM VSA B19A Knoxville B19A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #1
11U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 5:00 PM VSA B11B J-Hawk C11A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #6B
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 5:00 PM WDMSC B12B Perry C12B WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #8
12U Co-ed (Boys) Sun 09/16/2018 5:30 PM Marshalltown B12B Fort Dodge B12A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 3
12U Co-ed (Boys) Tue 09/18/2018 6:00 PM DCG C12A Soccer South B12C Grimes Sports Complex - Grimes #3
10U Girls Thu 09/20/2018 6:00 PM Altoona G10A Iowa Rush G10A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #21
10U Girls Sat 09/22/2018 9:00 AM Bondurant G10A Iowa Rush South G10A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
10U Girls Sat 09/22/2018 9:00 AM Iowa Rush G10A Pleasant Hill G10B Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #32A
10U Girls Sat 09/22/2018 9:00 AM CMB G10A Bondurant G10C Maxwell: Legion Park - CMB 10U
10U Girls Sat 09/22/2018 9:00 AM Panorama G10A Van Meter G10A Panorama Soccer North - Panorama U10
10U Girls Sat 09/22/2018 9:00 AM Perry G10A Soccer West G10A Perry: Perkins Park
10U Girls Sat 09/22/2018 9:00 AM North Polk G10B Adel G10B Polk City Sports Complex - Polk City #3
10U Girls Sat 09/22/2018 9:00 AM Soccer South G10A Ottumwa G10A Soccer South - Soccer South H
09U Girls Sat 09/22/2018 9:00 AM JUSC G9B Altoona G9B Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
09U Girls Sat 09/22/2018 9:00 AM VSA G9A WDMSC G09A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #4B
10U Girls Sat 09/22/2018 9:00 AM West Central Valley G10A Winterset G10A WCV Rec Athletic Complex - Stuart U10
10U Girls Sat 09/22/2018 9:00 AM WDMSC G10A JUSC G10B WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #10
09U Girls Sat 09/22/2018 9:30 AM DCG G9A North Polk G9A Grimes Sports Complex - Grimes #5
15U-16U Girls Sat 09/22/2018 10:00 AM J-Hawk G15A DCG G15A Grimes Sports Complex - Grimes #2
12U Girls Sat 09/22/2018 10:00 AM WDMSC G12A West Central Valley G12A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #8
10U Girls Sat 09/22/2018 10:15 AM Adel G10C DCG G10A Adel: Island Park - ADMSC #3
09U Girls Sat 09/22/2018 10:15 AM Bondurant G9A Newton G9A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
09U Girls Sat 09/22/2018 10:15 AM Iowa Rush G9A JUSC G9A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #32A
09U Girls Sat 09/22/2018 10:15 AM Pleasant Hill G9A VSA G9B Pleasant Hill: Doanes Park
09U Girls Sat 09/22/2018 10:15 AM North Polk G9B Adel G9A Polk City Sports Complex - Polk City #3
09U Girls Sat 09/22/2018 10:15 AM JUSC G9C Altoona G9A Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
14U Girls Sat 09/22/2018 10:30 AM Panorama G15A DCG G14A Panorama High School
10U Girls Sat 09/22/2018 11:30 AM Adel G10A North Polk G10A Adel: Island Park - ADMSC #3
10U Girls Sat 09/22/2018 11:30 AM Carlisle G10A Bondurant G10B Carlisle Soccer Complex - Carlisle 10U
10U Girls Sat 09/22/2018 11:30 AM Iowa Rush G10B WDMSC G10B Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #32B
09U Girls Sat 09/22/2018 11:30 AM Iowa Rush South G9A Soccer West G9A Pella Soccer Complex - PELLA #3
10U Girls Sat 09/22/2018 11:30 AM Pleasant Hill G10A Norwalk G10A Pleasant Hill: Doanes Park
10U Girls Sat 09/22/2018 11:30 AM JUSC G10A Altoona G10A Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
17U-19U Girls Sat 09/22/2018 12:00 PM DCG G19A Panorama G19A Grimes Sports Complex - Grimes #2
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 1:00 PM Adel B14A Panorama B15A Adel: Island Park - ADMSC #1
14U Girls Small-Sided Sat 09/22/2018 1:00 PM Iowa Rush South G14A Fort Dodge G14A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #19
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 1:00 PM Ames B14A CMB B14A Ames: Hunziker Youth Sports Complex - Hunziker #18
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 1:00 PM Dowling B14A JUSC C14B Dowling Catholic HS - Dowling #3
13U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 1:00 PM DCG B13A VSA B13B Grimes Sports Complex - Grimes #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 1:00 PM Indianola C15A Northwest C14A Indianola Middle School Stadium
14U Girls Sat 09/22/2018 1:00 PM Iowa Rush G14A Boone G14A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #34
13U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 1:00 PM Iowa Rush B13B Gilbert B13A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #36
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 1:00 PM Madrid B14A Webster City C15A Madrid: Edgewood Park Expansion - Edgewood 2
13U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 1:00 PM Marshalltown B13A VSA B13A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 4
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 1:00 PM Newton B14A Northwest C14B Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 1:00 PM Colfax-Mingo C14A JUSC C14A Prairie City Recreation Complex - Prairie City U14
10U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 1:00 PM Van Meter B10A West Central Valley B10B Van Meter Recreation Complex - Van Meter 10U-A
13U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 1:00 PM VSA B13C WDMSC B13A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 1:00 PM WDMSC B14A Norwalk B14A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #16
14U Girls Sat 09/22/2018 1:00 PM Winterset G14A WDMSC G14B Winterset Soccer Complex - WASC 11v11
10U Girls Sat 09/22/2018 1:30 PM Indianola G10A Pleasant Hill G10C Indianola Middle School - Indianola #5
12U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 2:00 PM Altoona B12A JUSC C12B Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #20
14U Girls Sat 09/22/2018 3:00 PM Adel G14A Pleasant Hill G14A Adel: Island Park - ADMSC #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 3:00 PM Altoona B14A J-Hawk B14A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #25
13U Girls Sat 09/22/2018 3:00 PM Bondurant G14A North Polk G13A Bondurant: Farrar Middle School
14U Girls Sat 09/22/2018 3:00 PM Mid-Iowa FC G15A JUSC G14A Grinnell: The Ahrens/ Paschall Memorial Park - Ahrens Park Full Sided
14U Girls Small-Sided Sat 09/22/2018 3:00 PM Indianola G14A Altoona G15A Indianola Middle School - Indianola #1
14U Girls Sat 09/22/2018 3:00 PM Iowa Rush G14B Gilbert G14A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #34
14U Girls Sat 09/22/2018 3:00 PM Iowa Rush G14C Van Meter G15A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #34
13U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 3:00 PM Iowa Rush B13A Bondurant C13A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #36
13U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 3:00 PM JUSC C13A North Polk B13A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 3:00 PM Knoxville B14A Albia B14A Knoxville High School - Knoxville High School Track
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 3:00 PM Nevada B14A North Polk B14A Nevada: SCORE Recreation Athletic Complex - Nevada Score #1
13U Girls Sat 09/22/2018 3:00 PM Newton G13A North Central Strykers G14A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 3:00 PM Iowa Rush South B14A Gilbert C14A Pella Soccer Complex - PELLA East
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 3:00 PM Pleasant Hill C14A West Central Valley B14A Pleasant Hill: Southeast Polk HS
13U Girls Sat 09/22/2018 3:00 PM VSA G14A WDMSC G13A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 3:00 PM WDMSC B14B Soccer South B14A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #16
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 3:00 PM Winterset B14A Earlham B15A Winterset Soccer Complex - WASC 11v11
13U Girls Sat 09/22/2018 5:00 PM Van Meter G13A Dowling G13A Adel: Island Park - ADMSC #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 5:00 PM Iowa Rush B14A Ballard C15A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #34
13U Girls Sat 09/22/2018 5:00 PM JUSC G13A Adel G13A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
13U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 5:00 PM Newton B13A Boone B13A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton #1
14U Girls Sat 09/22/2018 5:00 PM Soccer South G14A Northwest G14A Soccer South - Soccer South L
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 5:00 PM VSA B14A Van Meter B15A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/22/2018 5:00 PM VSA B14B Bondurant C14A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #2
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Adel B10A Iowa Rush South B10A Adel: Island Park - ADMSC #3
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Altoona B10B JUSC C10A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #21
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Altoona B17A JUSC C16B Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #25
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Bondurant C10B Marshalltown B10A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Bondurant C12A Ames B12A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 12U #1
17U-19U Girls Sun 09/23/2018 1:00 PM Bondurant G19A Marshalltown G19A Bondurant: Farrar Middle School
17U-19U Girls Sun 09/23/2018 1:00 PM Carlisle G19A JUSC G19A Carlisle High School
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Colo C16A Bondurant C16B Colo: Zearing Soccer Field
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Boone B12A Altoona B12B DMACC Sports Complex - BOONE #1A
11U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Dowling B12A Iowa Rush B11B Dowling Catholic HS - Dowling #2
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Earlham B19A JUSC C19C Earlham High School
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Earlham B10B Adel B10B Earlham Rec Park - Earlham Field #5
17U-19U Girls Sun 09/23/2018 1:00 PM Gilbert G18A Iowa Rush G19A Gilbert High School
12U Girls Sun 09/23/2018 1:00 PM Gilbert G12A Iowa Rush South G12A Gilbert: Upstill Park
09U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM DCG C9A Bondurant C9B Grimes Sports Complex - Grimes #6
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Northwest C10A Madrid B10A Hillis Elementary School
12U Girls Sun 09/23/2018 1:00 PM Indianola G12A DCG G12A Indianola Middle School - Indianola #1
11U Girls Sun 09/23/2018 1:00 PM Iowa Rush G11A DCG G11A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #21A
15U-16U Girls Sun 09/23/2018 1:00 PM Iowa Rush G16A Gilbert G15A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #36
17U-19U Girls Sun 09/23/2018 1:00 PM JUSC G17A CMB G19A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
13U Girls Sun 09/23/2018 1:00 PM JUSC G13A North Polk G13A Johnston Soccer Fields - Johnston S2
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM JUSC C12C VSA B12B Johnston Soccer Fields - Johnston S6
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Albia B12A Iowa Rush South B12A Knoxville: Young Park - Kva #1
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Knoxville B10A Colfax-Mingo C10A Knoxville: Young Park - Young's 10U
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 09/23/2018 1:00 PM Ballard C19A Panorama B19A Larson Family Sports Fields
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Madrid B10B Boone B10A Madrid: Edgewood Park Expansion - Edgewood U10
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Marshalltown B12B Nevada B12A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 3
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM CMB B12A Altoona B12A Maxwell: Legion Park - CMB 12U
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Newton B10A Knoxville B10C Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U10 Field
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Newton B12A Knoxville B12B Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U12 Field
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM North Central Strykers B15A Fort Dodge B15A North Central Strykers Soccer Fields - Strykers #2
17U-19U Girls Sun 09/23/2018 1:00 PM North Polk G19A Adel G18A North Polk High School
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Panorama B10A West Central Valley B10A Panorama Soccer North - Panorama U10
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Iowa Rush South B10B Knoxville B10B Pella Soccer Complex - PELLA #4
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Perry C15A Webster City C16A Perry: North Street Field
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Perry C10A Carlisle B10A Perry: Perkins Park
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Perry C12B WDMSC B12A Perry: Wiese Park
11U Girls Sun 09/23/2018 1:00 PM Pleasant Hill G11A WDMSC G11A Pleasant Hill: Four Mile Elementary
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM North Polk B12A WDMSC B12B Polk City Sports Complex - Polk City #1
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM North Polk B10A Soccer West B10A Polk City Sports Complex - Polk City #3
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Colfax-Mingo C19A Nevada B17A Prairie City Recreation Complex - Prairie City U14
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Soccer South B10E Winterset B10B Soccer South - Soccer South H
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Northwest C19A VSA B19A Soccer South - Soccer South M
09U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Soccer West B10B Bondurant C9A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #8
12U Girls Sun 09/23/2018 1:00 PM JUSC G12A VSA G12A Urbandale Soccer Complex - Urbandale #1
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM JUSC C16C Iowa Rush B15B Urbandale Soccer Complex - Urbandale #6
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM JUSC C10D VSA B10B Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
09U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Van Meter B9A Soccer West B9A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 10U-A
11U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Van Meter B11A Soccer West B11B Van Meter Recreation Complex - Van Meter 12U
09U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM VSA B9B Iowa Rush B9A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #4B
11U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM VSA B11B JUSC C11A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #6B
15U-16U Girls Sun 09/23/2018 1:00 PM West Central Valley G16A Carroll G16A WCV Rec Athletic Complex - Stuart 11v11
09U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM WDMSC B9A JUSC C9B WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #10
11U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM WDMSC B11B Soccer West B11A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #7
12U Girls Sun 09/23/2018 1:00 PM WDMSC G12B Norwalk G12A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #8
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Winterset B10C Soccer South B10C Winterset Soccer Complex - WASC U10-1
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 1:00 PM Winterset B12A Soccer South B12B Winterset Soccer Complex - WASC U12-1
09U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 2:15 PM Adel B9A DCG B9C Adel: Island Park - ADMSC #3
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 2:15 PM Altoona B10A WDMSC B10D Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #21
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 2:15 PM Bondurant C10A Mid-Iowa FC C10B Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 2:15 PM Earlham B10C North Polk B10B Earlham Rec Park - Earlham Field #5
09U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 2:15 PM DCG B9B North Polk B9A Grimes Sports Complex - Grimes #5
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 2:15 PM Iowa Rush B10C VSA B10A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #32A
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 2:15 PM Albia B10A Iowa Rush South B10C Knoxville: Young Park - Kva U10
09U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 2:15 PM Pleasant Hill B9A Indianola C9A Pleasant Hill: Doanes Park
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 2:15 PM Soccer South B10B Mid-Iowa FC C10A Soccer South - Soccer South H
09U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 2:15 PM Soccer West B9B Dowling B9A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #8
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 2:15 PM JUSC C10B Norwalk B10A Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 2:15 PM WDMSC B10C JUSC C10C WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #10
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 2:15 PM Winterset B10A Soccer South B10D Winterset Soccer Complex - WASC U10-1
11U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Adel B11A Iowa Rush South B11A Adel: Island Park - ADMSC #2
12U Girls Sun 09/23/2018 3:00 PM Altoona G12B Colfax-Mingo G12A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #19
11U Girls Sun 09/23/2018 3:00 PM Bondurant G11B J-Hawk G12A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 12U #1
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Bondurant C19A JUSC C18A Bondurant: Farrar Middle School
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Carlisle B16A North Polk B16A Carlisle High School
12U Girls Sun 09/23/2018 3:00 PM Carlisle G12A Bondurant G12A Carlisle Soccer Complex - Carlisle 12U
11U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Gilbert B12B Ballard C11A Gilbert: Upstill Park
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM DCG C16A Adel B16A Grimes Sports Complex - Grimes #1
11U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM DCG B11A Iowa Rush B11A Grimes Sports Complex - Grimes #3
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Indianola C12B DCG C12A Indianola Middle School - Indianola #1
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Iowa Rush B12B Colfax-Mingo C12A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #21A
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Iowa Rush B12A Soccer South B12C Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #21B
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Iowa Rush B15A Gilbert B16A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #34
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM JUSC C19A Iowa Rush B19B Johnston Soccer Fields - Johnston S1
11U Girls Sun 09/23/2018 3:00 PM JUSC G11A Soccer West G12A Johnston Soccer Fields - Johnston S6
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Knoxville B16A Albia B17A Knoxville High School - Knoxville High School Track
17U-19U Girls Sun 09/23/2018 3:00 PM Mahaska County G19A Knoxville G19A Mahaska County: Lacey Recreation Complex - Lacey 11v11
11U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Marshalltown B11B Bondurant C11A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 3
15U-16U Girls Sun 09/23/2018 3:00 PM Nevada G16A Newton G16A Nevada: SCORE Recreation Athletic Complex - Nevada Score #1
12U Girls Sun 09/23/2018 3:00 PM Newton G12A JUSC G12B Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U12 Field
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM North Central Strykers C13A Webster City B12A North Central Strykers Soccer Fields - Strykers #1
15U-16U Girls Sun 09/23/2018 3:00 PM North Polk G16A Northwest G16A North Polk High School
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Panorama C12A VSA B12A Panorama Soccer North - Panorama U12
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Iowa Rush South C16A Marshalltown B16A Pella Soccer Complex - PELLA East
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Perry C15B Soccer West B15A Perry: North Street Field
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Pleasant Hill B12A Soccer South B12A Pleasant Hill: Four Mile Elementary
15U-16U Girls Sun 09/23/2018 3:00 PM Pleasant Hill G16A Adel G15A Pleasant Hill: Southeast Polk HS
11U Girls Sun 09/23/2018 3:00 PM North Polk G11A North Central Strykers G12A Polk City Sports Complex - Polk City #1
17U-19U Girls Sun 09/23/2018 3:00 PM Ballard G19A J-Hawk G19A Slater: West Elementary School
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Northwest C12B JUSC C12B Soccer South - Soccer South J
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 09/23/2018 3:00 PM Soccer South B19A DCG B18A Soccer South - Soccer South K
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM JUSC C12A Adel B12A Urbandale Soccer Complex - Urbandale #1
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM JUSC C16A WDMSC B16A Urbandale Soccer Complex - Urbandale #6
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM Van Meter B12A Perry C12A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 12U
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM VSA B12C West Central Valley B12A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #6B
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:00 PM WDMSC B19A JUSC C19B WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #16
12U Girls Sun 09/23/2018 3:00 PM Winterset G12A West Central Valley G12A Winterset Soccer Complex - WASC U12-1
09U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:30 PM DCG B9A Newton B9A Grimes Sports Complex - Grimes #6
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:30 PM Iowa Rush B10B Indianola C10A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #32A
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:30 PM Soccer South B10A Carlisle C10A Soccer South - Soccer South G
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:30 PM Van Meter B10B Perry C10B Van Meter Recreation Complex - Van Meter 10U-A
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 3:30 PM WDMSC B10B Pleasant Hill B10A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #10
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 4:00 PM Earlham B12A Norwalk B12A Earlham Rec Park - Earlham Field #6
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 4:00 PM Soccer West B12A Madrid B12A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #7
10U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 4:45 PM DCG B10A Earlham B10A Grimes Sports Complex - Grimes #5
09U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 4:45 PM JUSC C9A VSA B9A Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
11U Girls Sun 09/23/2018 5:00 PM Adel G11A Bondurant G11A Adel: Island Park - ADMSC #2
12U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 5:00 PM Altoona B12B JUSC C12C Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #19
12U Girls Sun 09/23/2018 5:00 PM Altoona G12A North Polk G12A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #20
15U-16U Girls Sun 09/23/2018 5:00 PM Bondurant G15A VSA G17A Bondurant: Farrar Middle School
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 09/23/2018 5:00 PM Carlisle B19A CMB B19A Carlisle Soccer Complex - Carlisle 12U
17U-19U Girls Sun 09/23/2018 5:00 PM Gilbert G18A Nevada G19A Gilbert High School
12U Girls Sun 09/23/2018 5:00 PM Iowa Rush G12A Adel G12B Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #21A
12U Girls Sun 09/23/2018 5:00 PM Iowa Rush G12B Ames G12A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #21B
15U-16U Girls Sun 09/23/2018 5:00 PM Iowa Rush G15A Indianola G17A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #36
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 5:00 PM Iowa Rush B19A Gilbert B19A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #36
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 5:00 PM JUSC C15A Northwest C17A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 5:00 PM Knoxville B19A Southwest Iowa B19B L Knoxville High School - Knoxville High School Track
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 5:00 PM Madrid B19A Adel B19A Madrid: Edgewood Park Expansion - Edgewood 2
11U Girls Sun 09/23/2018 5:00 PM Mahaska County G11A Newton G11A Mahaska County: Lacey Recreation Complex - Lacey 9v9
11U Girls Sun 09/23/2018 5:00 PM Nevada G11A Marshalltown G12A Nevada: SCORE Recreation Athletic Complex - Nevada Score #2
11U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 5:00 PM North Central Strykers B12A Nevada B11A North Central Strykers Soccer Fields - Strykers #1
11U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 5:00 PM Pleasant Hill B11A Marshalltown B11A Pleasant Hill: Four Mile Elementary
12U Girls Sun 09/23/2018 5:00 PM Soccer South G12A Pleasant Hill G12A Soccer South - Soccer South K
11U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 5:00 PM JUSC C11B J-Hawk C11A Urbandale Soccer Complex - Urbandale #1
15U-16U Girls Sun 09/23/2018 5:00 PM JUSC G16A Ballard G15A Urbandale Soccer Complex - Urbandale #6
11U Girls Sun 09/23/2018 5:00 PM Van Meter G11A Panorama G12A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 12U
11U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 5:00 PM VSA B11A J-Hawk B11A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #6B
11U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 5:00 PM WDMSC B11A North Polk B11A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #8
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 5:00 PM Winterset C16A VSA B17A Winterset Soccer Complex - WASC 11v11
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 09/23/2018 5:00 PM Winterset C19A Newton B19A Winterset Soccer Complex - WASC U12-1
09U Co-ed (Boys) Sun 09/23/2018 5:30 PM JUSC C9C Altoona B9A Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2B
12U Co-ed (Boys) Mon 09/24/2018 5:30 PM Ballard C12A Colfax-Mingo C12B Larson Family Sports Fields
09U Co-ed (Boys) Tue 09/25/2018 6:00 PM Altoona B9A JUSC C9A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #21
10U Girls Sat 09/29/2018 9:00 AM CMB G10A Newton G10A Maxwell: Legion Park - CMB 10U
14U Co-ed (Boys) Sat 09/29/2018 9:00 AM Norwalk B14A Van Meter B15A Norwalk: McAninch Sports Complex - Norwalk #9
09U Girls Sat 09/29/2018 9:00 AM Van Meter G9A Iowa Rush South G9A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 10U-A
13U Girls Sat 09/29/2018 9:00 AM WDMSC G13A Van Meter G13A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #16
10U Girls Sat 09/29/2018 10:30 AM Adel G10A Soccer West G10A Adel: Island Park - ADMSC #3
14U Co-ed (Boys) Sat 09/29/2018 11:00 AM J-Hawk B14A Northwest C14B J-Hawk: Walker Johnston Park - Martin Field #1
14U Co-ed (Boys) Sat 09/29/2018 11:00 AM JUSC C14B CMB B14A Johnston Soccer Fields - Johnston S2
10U Girls Sat 09/29/2018 12:00 PM WDMSC G10A JUSC G10A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #10
13U Co-ed (Boys) Sat 09/29/2018 1:00 PM Carlisle B14A Soccer West B13A Carlisle Soccer Complex - Carlisle 11v11
13U Co-ed (Boys) Sat 09/29/2018 1:00 PM VSA B13A Iowa Rush B13A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #6A
10U Co-ed (Boys) Sat 09/29/2018 2:00 PM JUSC C10A VSA B10B Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
14U Co-ed (Boys) Sat 09/29/2018 3:00 PM VSA B14B Adel B14A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #6A
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/30/2018 11:00 AM Iowa Rush B15A DCG C16A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #34
17U-19U Girls Sun 09/30/2018 11:00 AM Ballard G19A DCG G19A Slater: West Elementary School
12U Co-ed (Boys) Sun 09/30/2018 12:00 PM Fort Dodge B12A Gilbert B12A Fort Dodge: Harlan Rogers Sports Complex
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/30/2018 1:00 PM Iowa Rush B19B Knoxville B19A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #36
11U Co-ed (Boys) Sun 09/30/2018 1:00 PM J-Hawk B11A JUSC C11A J-Hawk: Walker Johnston Park - Martin Field #1
11U Girls Sun 09/30/2018 1:00 PM Marshalltown G12A North Central Strykers G12A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 3
17U-19U Girls Sun 09/30/2018 1:00 PM CMB G19A Nevada G19A Maxwell City Park
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 09/30/2018 1:30 PM Northwest C19A JUSC C18A Soccer South - Soccer South M
12U Co-ed (Boys) Sun 09/30/2018 3:00 PM Carlisle B12A Knoxville B12A Carlisle Soccer Complex - Carlisle 12U
12U Co-ed (Boys) Sun 09/30/2018 3:00 PM Iowa Rush B12A Boone B12A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #21B
17U-19U Girls Sun 09/30/2018 3:00 PM J-Hawk G19A JUSC G19A J-Hawk: Walker Johnston Park - Martin Field #1
17U-19U Girls Sun 09/30/2018 3:00 PM Knoxville G19A DCG G19A Knoxville High School - Knoxville High School Track
15U-16U Girls Sun 09/30/2018 3:00 PM Nevada G16A JUSC G16A Nevada: SCORE Recreation Athletic Complex - Nevada Score #1
11U Girls Sun 09/30/2018 3:00 PM Newton G11A JUSC G11A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U12 Field
11U Co-ed (Boys) Sun 09/30/2018 3:00 PM Van Meter B11A VSA B11B Van Meter Recreation Complex - Van Meter 12U
10U Co-ed (Boys) Sun 09/30/2018 3:30 PM Iowa Rush B10A Indianola C10A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #32A
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 09/30/2018 4:00 PM Colo C16A North Polk B16A Colo: Zearing Soccer Field
17U-19U Girls Sun 09/30/2018 5:00 PM Panorama G19A Nevada G19A Panorama High School
10U Girls Thu 10/04/2018 6:00 PM WDMSC G10B Pleasant Hill G10B WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #10
10U Girls Sat 10/06/2018 9:00 AM Adel G10C Winterset G10A Adel: Island Park - ADMSC #3
09U Girls Sat 10/06/2018 9:00 AM Altoona G9A VSA G9A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #21
10U Girls Sat 10/06/2018 9:00 AM Bondurant G10C Carlisle G10A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
10U Girls Sat 10/06/2018 9:00 AM Panorama G10A Ottumwa G10A Panorama Soccer North - Panorama U10
09U Girls Sat 10/06/2018 9:00 AM Pleasant Hill G9A Altoona G9B Pleasant Hill: Doanes Park
09U Girls Sat 10/06/2018 9:00 AM Soccer West G9A DCG G9A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #8
09U Girls Sat 10/06/2018 9:00 AM JUSC G9A VSA G9B Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
10U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 9:00 AM Van Meter B10A Winterset B10A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 10U-A
09U Girls Sat 10/06/2018 9:00 AM Van Meter G9A Bondurant G9A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 10U-A
09U Girls Sat 10/06/2018 9:00 AM WDMSC G09A JUSC G9C WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #10
10U Girls Sat 10/06/2018 10:15 AM Adel G10B DCG G10A Adel: Island Park - ADMSC #3
10U Girls Sat 10/06/2018 10:15 AM Bondurant G10A Perry G10A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
10U Girls Sat 10/06/2018 10:15 AM Pleasant Hill G10B Indianola G10A Pleasant Hill: Doanes Park
10U Girls Sat 10/06/2018 10:15 AM Soccer West G10A Newton G10A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #8
10U Girls Sat 10/06/2018 10:15 AM JUSC G10A Norwalk G10A Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2B
10U Girls Sat 10/06/2018 10:15 AM Van Meter G10A West Central Valley G10A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 10U-A
14U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 11:00 AM Van Meter B15A Panorama B15A Adel: Island Park - ADMSC #1
10U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 11:00 AM West Central Valley B10A Van Meter B10A WCV Rec Athletic Complex - Stuart U10
10U Girls Sat 10/06/2018 11:30 AM Adel G10A Iowa Rush South G10A Adel: Island Park - ADMSC #3
10U Girls Sat 10/06/2018 11:30 AM Bondurant G10B CMB G10A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
09U Girls Sat 10/06/2018 11:30 AM Newton G9A North Polk G9A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U10 Field
09U Girls Sat 10/06/2018 11:30 AM Iowa Rush South G9A North Polk G9B Pella Soccer Complex - PELLA #3
10U Girls Sat 10/06/2018 11:30 AM JUSC G10B VSA G10A Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
10U Girls Sat 10/06/2018 11:30 AM WDMSC G10B Iowa Rush G10A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #10
12U Girls Sat 10/06/2018 12:00 PM Adel G12A Iowa Rush South G12B Adel: Island Park - ADMSC #12
14U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 1:00 PM Adel B14A North Polk B14A Adel: Island Park - ADMSC #1
11U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 1:00 PM Adel B11A Marshalltown B11A Adel: Island Park - ADMSC #2
13U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 1:00 PM Bondurant C13A JUSC C13A Bondurant: Farrar Middle School
13U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 1:00 PM Boone B13A Marshalltown B13A Boone Middle School
14U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 1:00 PM Earlham B15A Northwest C14A Earlham High School
14U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 1:00 PM Gilbert C14A Nevada B14A Gilbert High School
14U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 1:00 PM Indianola C15A Iowa Rush South B14A Indianola Middle School - Indianola #7
14U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 1:00 PM JUSC C14A Newton B14A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
13U Girls Sat 10/06/2018 1:00 PM Marshalltown G14A North Central Strykers G14A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 4
13U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 1:00 PM Newton B13A VSA B13C Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton #1
14U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 1:00 PM Ballard C15A JUSC C14B Slater: West Elementary School
13U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 1:00 PM WDMSC B13A Soccer West B13A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #16
14U Girls Sat 10/06/2018 3:00 PM Adel G14A Boone G14A Adel: Island Park - ADMSC #1
13U Girls Sat 10/06/2018 3:00 PM Van Meter G13A DCG G13A Adel: Island Park - ADMSC #6
14U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 3:00 PM Ames B14A Bondurant C14A Ames: Hunziker Youth Sports Complex - Hunziker #8
14U Girls Small-Sided Sat 10/06/2018 3:00 PM Fort Dodge G14A Indianola G14A Fort Dodge: Harlan Rogers Sports Complex
14U Girls Sat 10/06/2018 3:00 PM Gilbert G14A Iowa Rush G14C Gilbert High School
14U Girls Sat 10/06/2018 3:00 PM JUSC G14A WDMSC G14B Johnston Soccer Fields - Johnston S1
13U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 3:00 PM North Polk B13A DCG B13A North Polk High School
14U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 3:00 PM Pleasant Hill C14A Albia B14A Pleasant Hill: Southeast Polk HS
15U-16U Girls Sat 10/06/2018 3:00 PM Ballard G15A Iowa Rush G15A Slater: West Elementary School
14U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 3:00 PM Northwest C14B Webster City C15A Soccer South - Soccer South M
13U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 3:00 PM VSA B13B Iowa Rush B13B VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #1
14U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 3:00 PM WDMSC B14B Madrid B14A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #16
14U Girls Sat 10/06/2018 3:00 PM Winterset G14A Panorama G15A Winterset Soccer Complex - WASC 11v11
13U Girls Sat 10/06/2018 5:00 PM Adel G13A Newton G13A Adel: Island Park - ADMSC #6
13U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 5:00 PM Gilbert B13A Iowa Rush B13A Gilbert High School
13U Girls Sat 10/06/2018 5:00 PM JUSC G13A Bondurant G14A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
14U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 5:00 PM Knoxville B14A Norwalk B14A Knoxville High School - Knoxville High School Track
13U Girls Sat 10/06/2018 5:00 PM North Polk G13A VSA G14A North Polk High School
14U Girls Sat 10/06/2018 5:00 PM Pleasant Hill G14A Iowa Rush G14A Pleasant Hill: Southeast Polk HS
14U Girls Sat 10/06/2018 5:00 PM Soccer South G14A DCG G14A Soccer South - Soccer South L
14U Girls Sat 10/06/2018 5:00 PM Northwest G14A Mid-Iowa FC G15A Soccer South - Soccer South M
14U Co-ed (Boys) Sat 10/06/2018 5:00 PM WDMSC B14A West Central Valley B14A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #16
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Adel B10B Earlham B10C Adel: Island Park - ADMSC #3
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Altoona B17A Knoxville B16A Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #25
09U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Bondurant C9B DCG B9B Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Southwest Iowa B19B L Bondurant C19A Creston High School
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Boone B10A Iowa Rush South B10A DMACC Sports Complex - BOONE #3
09U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Dowling B9A Soccer West B10B Dowling Catholic HS - Dowling #1
15U-16U Girls Sun 10/07/2018 1:00 PM Gilbert G15A Nevada G16A Gilbert High School
09U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM DCG B9A Adel B9A Grimes Sports Complex - Grimes #5
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Mid-Iowa FC C10A Carlisle C10A Grinnell: The Ahrens/ Paschall Memorial Park - Ahrens #6
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Northwest C10A Newton B10A Hillis Elementary School
12U Girls Sun 10/07/2018 1:00 PM Iowa Rush G12B Indianola G12A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #21B
15U-16U Girls Sun 10/07/2018 1:00 PM J-Hawk G15A Indianola G17A J-Hawk: Walker Johnston Park - Martin Field #2
15U-16U Girls Sun 10/07/2018 1:00 PM JUSC G16A Iowa Rush G16A Johnston Soccer Fields - Johnston S1
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Knoxville B10A Iowa Rush South B10B Knoxville: Young Park - Young's 10U
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Knoxville B12B Soccer South B12B Knoxville: Young Park - Young's 12U
11U Girls Sun 10/07/2018 1:00 PM Marshalltown G12A Newton G11A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 3
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Marshalltown B10A CMB B10A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 5
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM CMB B12A Marshalltown B12A Maxwell: Legion Park - CMB 12U
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Nevada B12A Gilbert B12A Nevada: SCORE Recreation Athletic Complex - Nevada Score #2
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 10/07/2018 1:00 PM Newton B19A Panorama B19A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U12 Field
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM North Central Strykers C13A North Polk B12A North Central Strykers Soccer Fields - Strykers #1
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM North Central Strykers B15A Colo C16A North Central Strykers Soccer Fields - Strykers #2
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Norwalk B12A Knoxville B12A Norwalk: McAninch Sports Complex - Norwalk #10
11U Girls Sun 10/07/2018 1:00 PM Panorama G12A Nevada G11A Panorama Soccer North - Panorama U12
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Iowa Rush South B12A Newton B12A Pella Soccer Complex - PELLA #1
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Perry C10A Soccer South B10B Perry: Perkins Park
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Perry C12A VSA B12B Perry: Wiese Park
12U Girls Sun 10/07/2018 1:00 PM Pleasant Hill G12A West Central Valley G12A Pleasant Hill: Four Mile Elementary
12U Girls Sun 10/07/2018 1:00 PM North Polk G12A Adel G12B Polk City Sports Complex - Polk City #1
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM North Polk B10B Madrid B10A Polk City Sports Complex - Polk City #3
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Colfax-Mingo C12A Ballard C12A Prairie City Recreation Complex - Prairie City 12U
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Northwest C17A JUSC C16A Soccer South - Soccer South M
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Soccer West B12A Winterset B12A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #7
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM JUSC C16B Winterset C16A Urbandale Soccer Complex - Urbandale #6
09U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM JUSC C9C VSA B9B Urbandale Soccer Complex - URBANDALE 2A
11U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Van Meter B11A Soccer West B11A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 12U
15U-16U Girls Sun 10/07/2018 1:00 PM VSA G17A North Polk G16A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #1
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM VSA B10B Altoona B10B VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #4B
11U Girls Sun 10/07/2018 1:00 PM VSA G11A JUSC G11A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #5A
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM VSA B12C Panorama C12A VSA: Timberline Soccer Complex - VSA #6B
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM West Central Valley B10A Soccer South B10D WCV Rec Athletic Complex - Stuart U10
09U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM WDMSC B9A Pleasant Hill B9A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #10
12U Girls Sun 10/07/2018 1:00 PM WDMSC G12B Winterset G12A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #8
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:00 PM Winterset B10B Van Meter B10B Winterset Soccer Complex - WASC U10-1
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:30 PM Carlisle B10A Bondurant C10B Carlisle Soccer Complex - Carlisle 10U
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:30 PM Earlham B10A Adel B10A Earlham Rec Park - Earlham Field #5
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 1:30 PM Soccer West B10A Winterset B10C Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #8
09U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 2:15 PM Bondurant C9A DCG B9C Bondurant Soccer Complex - Bondurant 10U #1
09U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 2:15 PM DCG C9A North Polk B9B Grimes Sports Complex - Grimes #6
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 2:15 PM Knoxville B10C Iowa Rush South B10C Knoxville: Young Park - Young's 10U
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 2:15 PM Perry C10B Panorama B10A Perry: Perkins Park
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 2:15 PM North Polk B10A Madrid B10B Polk City Sports Complex - Polk City #3
09U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 2:15 PM Van Meter B9A Newton B9A Van Meter Recreation Complex - Van Meter 10U-A
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 2:15 PM West Central Valley B10B Soccer South B10A WCV Rec Athletic Complex - Stuart U10
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 2:15 PM WDMSC B10C JUSC C10D WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #10
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM Adel B16A Perry C15A Adel: Island Park - ADMSC #1
15U-16U Girls Sun 10/07/2018 3:00 PM Adel G15A Carroll G16A Adel: Island Park - ADMSC #6
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM Altoona B12B Marshalltown B12B Altoona: Spring Creek Sports Complex - ASC #20
12U Girls Sun 10/07/2018 3:00 PM Bondurant G12A Ames G12A Bondurant Soccer Complex - Bondurant 12U #1
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM Bondurant C16B Fort Dodge B15A Bondurant: Farrar Middle School
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM Carlisle B12A Albia B12A Carlisle Soccer Complex - Carlisle 12U
12U Girls Sun 10/07/2018 3:00 PM Colfax-Mingo G12A Altoona G12A Colfax Sports Complex - Colfax 12U
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM Gilbert B19A Iowa Rush B19B Gilbert High School
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM DCG C16A JUSC C16C Grimes Sports Complex - Grimes #1
11U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM DCG B11A Bondurant C11A Grimes Sports Complex - Grimes #3
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 10/07/2018 3:00 PM DCG B18A Carlisle B19A Grimes Sports Complex - Grimes #4
09U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM Indianola C9A JUSC C9A Indianola Middle School - Indianola #5
12U Girls Sun 10/07/2018 3:00 PM Iowa Rush G12A Carlisle G12A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #21B
17U-19U Girls Sun 10/07/2018 3:00 PM Knoxville G19A Adel G18A Knoxville High School - Knoxville High School Track
11U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM Marshalltown B11A Nevada B11A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 3
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM Marshalltown B16A Webster City C16A Marshalltown: J. W. Fisher Memorial Complex - Field 4
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 10/07/2018 3:00 PM CMB B19A Winterset C19A Maxwell: Legion Park - CMB 12U
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM Nevada B17A JUSC C19C Nevada: SCORE Recreation Athletic Complex - Nevada Score #1
12U Girls Sun 10/07/2018 3:00 PM Newton G12A JUSC G12A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U12 Field
11U Girls Sun 10/07/2018 3:00 PM North Central Strykers G12A Mahaska County G11A North Central Strykers Soccer Fields - Strykers #1
17U-19U Girls Sun 10/07/2018 3:00 PM North Polk G19A Panorama G19A North Polk High School
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM Norwalk B10A Iowa Rush B10B Norwalk: McAninch Sports Complex - Norwalk #11
11U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM North Polk B11A Adel B11A Polk City Sports Complex - Polk City #1
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM Colfax-Mingo C19A WDMSC B19A Prairie City Recreation Complex - Prairie City U14
17U-19U Co-ed (Boys) Small-Sided Sun 10/07/2018 3:00 PM Soccer South B19A Ballard C19A Soccer South - Soccer South K
15U-16U Girls Sun 10/07/2018 3:00 PM Northwest G16A Newton G16A Soccer South - Soccer South M
11U Girls Sun 10/07/2018 3:00 PM Soccer West G12A Pleasant Hill G11A Soccer West: Aliber Soccer Complex - Aliber #7
17U-19U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM JUSC C19B Adel B19A Urbandale Soccer Complex - Urbandale #6
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:00 PM WDMSC B12A VSA B12A WDMSC: Raccoon River Park - Raccoon River #7
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:30 PM DCG B10A Earlham B10B Grimes Sports Complex - Grimes #5
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:30 PM Knoxville B10B Mid-Iowa FC C10B Knoxville: Young Park - Young's 10U
09U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 3:30 PM North Polk B9A Soccer West B9B Polk City Sports Complex - Polk City #3
10U Girls Sun 10/07/2018 4:00 PM Newton G10A Iowa Rush South G10A Newton: Agnes Patterson Memorial Park - Newton U10 Field
14U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 4:30 PM Iowa Rush South B14A VSA B14B Pella Soccer Complex - PELLA East
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 4:45 PM DCG C12A Webster City B12A Grimes Sports Complex - Grimes #4
10U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 4:45 PM Albia B10A Soccer South B10C Knoxville: Young Park - Kva U10
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 5:00 PM Gilbert B16A Iowa Rush South C16A Gilbert High School
12U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 5:00 PM Indianola C12B Iowa Rush B12A Indianola Middle School - Indianola #1
11U Girls Sun 10/07/2018 5:00 PM J-Hawk G12A Iowa Rush G11A Iowa Rush: Prairie Ridge - Prairie Ridge #21B
15U-16U Co-ed (Boys) Sun 10/07/2018 5:00 PM Albia B17A Carlisle B16A Knoxville High School - KSA #2
11U Co-ed (Boys)