Powered by:
     TourneyMachine.com
Division        Team        Club     Open in Excel







Division Date Time Home Team Away Team Location
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/07/2019 9:00 AM GPS Iowa 9UB Red JUSC Man United 9UB ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2A
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/07/2019 9:00 AM DCG U10 Sounders Iowa Rush Bayern DCG: Grimes Soccer Complex - Field 5
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/07/2019 9:00 AM Iowa Rush Reign VSA Dash Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/07/2019 9:00 AM PHSC Fire VSA Sounders Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/07/2019 9:00 AM JUSC Real Madrid 10UB Apex United Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/07/2019 9:00 AM JUSC Barcelona 10UB VSA Impact Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/07/2019 9:00 AM VSA United WDMSC Real Madrid VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/07/2019 9:00 AM VSA Rapids WDMSC Valencia VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/07/2019 9:00 AM VSA Red Stars WDMSC Lyon WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/07/2019 10:30 AM Apex Lightning PHSC Crush Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/07/2019 10:30 AM DCG U9 Fire JUSC Pride 9UG DCG: Grimes Soccer Complex - Field 5
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/07/2019 10:30 AM VSA Sporting Iowa Rush Leverkusen Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/07/2019 10:30 AM JUSC Liverpool 9UB Iowa Rush Dortmund Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/07/2019 10:30 AM JUSC Dash 10UG WDMSC Arsenal Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/07/2019 10:30 AM VSA Crew Indianola Soccer Tribe VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/07/2019 10:30 AM VSA Royals GPS Iowa 10UG VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/07/2019 10:30 AM WDMSC Portland Thorns Iowa Rush Courage WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/07/2019 12:00 PM Apex Red Stars VSA Reign Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/07/2019 12:00 PM DCG U9 Galaxy JUSC Thorns 9UG DCG: Grimes Soccer Complex - Field 6
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/07/2019 12:00 PM JUSC Spirit 10UG VSA Sky Blue Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/07/2019 12:00 PM JUSC Valencia 10UB VSA Revolution Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/07/2019 12:00 PM VSA Fire DCG U10 Timbers VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/07/2019 12:00 PM VSA Courage PHSC Dynamite VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/07/2019 12:00 PM WDMSC Athletico Madrid PHSC Sonic WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/07/2019 1:30 PM Apex Storm Iowa Rush Schalke Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/07/2019 1:30 PM DCG U10 Whitecaps JUSC Sevilla 10UB DCG: Grimes Soccer Complex - Field 6
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/07/2019 1:30 PM JUSC Atletico Madrid 10UB GPS Iowa 10UB Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/07/2019 1:30 PM JUSC Tottenham 9UB VSA Dynamo Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/07/2019 1:30 PM VSA Galaxy WDMSC Chelsea VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/07/2019 1:30 PM VSA Pride WDMSC Chicago Red Stars VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/07/2019 1:30 PM WDMSC Ajax Iowa Rush Thorns WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/07/2019 3:00 PM DCG U9 Earthquakes WDMSC Man City DCG: Grimes Soccer Complex - Field 7
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/07/2019 3:00 PM JUSC Reign 10UG VSA Spirit Johnston Soccer Fields - Field S4A
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/07/2019 3:00 PM JUSC Chelsea 9UB GPS Iowa 9UB Blue Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/07/2019 3:00 PM VSA Thorns Apex Courage VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/07/2019 3:00 PM VSA Timbers JUSC Arsenal 9UB VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/07/2019 4:30 PM DCG U9 Dynamo WDMSC Liverpool DCG: Grimes Soccer Complex - Field 7
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/07/2019 4:30 PM JUSC Red Stars 10UG DCG U10 Rapids Johnston Soccer Fields - Field S4B
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/08/2019 12:00 PM Apex Storm VSA Timbers Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/08/2019 12:00 PM GPS Iowa 9UB Red PHSC Fire ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2B
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/08/2019 12:00 PM DCG U10 Timbers WDMSC Real Madrid DCG: Grimes Soccer Complex - Field 5
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/08/2019 12:00 PM Indianola Soccer Tribe WDMSC Valencia Indianola Middle School
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/08/2019 12:00 PM Iowa Rush Thorns DCG U10 Rapids Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/08/2019 12:00 PM JUSC Valencia 10UB VSA United Johnston Soccer Fields - Field S4B
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/08/2019 12:00 PM PHSC Crush WDMSC Arsenal Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/08/2019 12:00 PM JUSC Real Madrid 10UB WDMSC Athletico Madrid Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/08/2019 12:00 PM JUSC Barcelona 10UB VSA Rapids Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/08/2019 12:00 PM VSA Revolution PHSC Sonic VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/08/2019 12:00 PM VSA Dynamo GPS Iowa 9UB Blue VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/08/2019 12:00 PM WDMSC Liverpool Iowa Rush Schalke WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/08/2019 1:30 PM GPS Iowa 10UG Apex Lightning ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2B
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/08/2019 1:30 PM DCG U9 Earthquakes JUSC Liverpool 9UB DCG: Grimes Soccer Complex - Field 5
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/08/2019 1:30 PM DCG U10 Sounders VSA Crew DCG: Grimes Soccer Complex - Field 6
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/08/2019 1:30 PM Iowa Rush Courage DCG U9 Fire Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/08/2019 1:30 PM JUSC Tottenham 9UB VSA Sporting Johnston Soccer Fields - Field S4B
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/08/2019 1:30 PM JUSC Arsenal 9UB Iowa Rush Leverkusen Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/08/2019 1:30 PM JUSC Man United 9UB VSA Galaxy Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/08/2019 1:30 PM VSA Sounders WDMSC Chelsea VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/08/2019 1:30 PM VSA Spirit VSA Royals VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/08/2019 1:30 PM WDMSC Lyon WDMSC Ajax WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/08/2019 3:00 PM Apex Red Stars DCG U9 Galaxy Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/08/2019 3:00 PM Apex United GPS Iowa 10UB ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2B
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/08/2019 3:00 PM DCG U10 Whitecaps WDMSC Barcelona DCG: Grimes Soccer Complex - Field 6
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/08/2019 3:00 PM JUSC Sevilla 10UB Iowa Rush Bayern Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/08/2019 3:00 PM JUSC Atletico Madrid 10UB VSA Fire Johnston Soccer Fields - Field S4B
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/08/2019 3:00 PM JUSC Pride 9UG PHSC Dynamite Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/08/2019 3:00 PM JUSC Thorns 9UG Iowa Rush Reign Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/08/2019 3:00 PM VSA Sky Blue VSA Red Stars VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/08/2019 3:00 PM VSA Courage VSA Thorns VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/08/2019 3:00 PM WDMSC Chicago Red Stars VSA Reign WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/08/2019 4:30 PM Apex Courage WDMSC Portland Thorns Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/08/2019 4:30 PM DCG U9 Dynamo JUSC Chelsea 9UB DCG: Grimes Soccer Complex - Field 7
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/08/2019 4:30 PM JUSC Red Stars 10UG JUSC Spirit 10UG Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/08/2019 4:30 PM JUSC Dash 10UG JUSC Reign 10UG Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/08/2019 4:30 PM VSA Dash VSA Pride VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/08/2019 4:30 PM Iowa Rush Dortmund WDMSC Man City WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/14/2019 9:00 AM Apex United JUSC Atletico Madrid 10UB Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/14/2019 9:00 AM Iowa Rush Dortmund GPS Iowa 9UB Red ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2A
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/14/2019 9:00 AM DCG U10 Timbers JUSC Valencia 10UB DCG: Grimes Soccer Complex - Field 7
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/14/2019 9:00 AM Indianola Soccer Tribe JUSC Barcelona 10UB Indianola Middle School
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/14/2019 9:00 AM PHSC Sonic VSA United Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/14/2019 9:00 AM JUSC Man United 9UB DCG U9 Earthquakes Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/14/2019 9:00 AM Iowa Rush Leverkusen VSA Timbers VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/14/2019 9:00 AM Iowa Rush Thorns VSA Red Stars VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/14/2019 9:00 AM WDMSC Real Madrid VSA Fire WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/14/2019 9:00 AM WDMSC Valencia VSA Crew WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/14/2019 10:30 AM Apex Courage VSA Courage Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/14/2019 10:30 AM GPS Iowa 10UG JUSC Reign 10UG ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/14/2019 10:30 AM DCG U10 Rapids WDMSC Ajax DCG: Grimes Soccer Complex - Field 7
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/14/2019 10:30 AM PHSC Crush VSA Royals Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/14/2019 10:30 AM JUSC Arsenal 9UB JUSC Tottenham 9UB Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/14/2019 10:30 AM VSA Dynamo DCG U9 Dynamo VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/14/2019 10:30 AM VSA Impact DCG U10 Whitecaps VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/14/2019 10:30 AM WDMSC Liverpool Apex Storm WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/14/2019 10:30 AM WDMSC Chelsea PHSC Fire WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/14/2019 12:00 PM GPS Iowa 10UB WDMSC Athletico Madrid ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2A
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/14/2019 12:00 PM PHSC Dynamite DCG U9 Fire Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/14/2019 12:00 PM Iowa Rush Schalke JUSC Chelsea 9UB Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/14/2019 12:00 PM JUSC Sevilla 10UB DCG U10 Sounders Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/14/2019 12:00 PM VSA Revolution JUSC Real Madrid 10UB VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/14/2019 12:00 PM VSA Spirit JUSC Dash 10UG VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/14/2019 12:00 PM Iowa Rush Bayern WDMSC Barcelona WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/14/2019 12:00 PM WDMSC Arsenal Apex Lightning WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/14/2019 1:30 PM GPS Iowa 9UB Blue VSA Sporting ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2A
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/14/2019 1:30 PM JUSC Thorns 9UG Apex Red Stars Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/14/2019 1:30 PM VSA Sounders JUSC Liverpool 9UB VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/14/2019 1:30 PM VSA Reign VSA Pride VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/14/2019 1:30 PM WDMSC Man City VSA Galaxy WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/14/2019 3:00 PM JUSC Pride 9UG WDMSC Portland Thorns Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/14/2019 3:00 PM VSA Dash DCG U9 Galaxy VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/14/2019 3:00 PM VSA Sky Blue JUSC Red Stars 10UG VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/14/2019 3:00 PM WDMSC Chicago Red Stars Iowa Rush Reign WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/14/2019 4:30 PM Iowa Rush Courage VSA Thorns VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/15/2019 12:00 PM Apex Courage VSA Thorns Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/15/2019 12:00 PM GPS Iowa 10UB VSA Revolution ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2A
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/15/2019 12:00 PM GPS Iowa 9UB Blue JUSC Arsenal 9UB ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2B
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/15/2019 12:00 PM DCG U10 Rapids JUSC Red Stars 10UG DCG: Grimes Soccer Complex - Field 5
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/15/2019 12:00 PM PHSC Sonic DCG U10 Timbers Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/15/2019 12:00 PM JUSC Pride 9UG DCG U9 Fire Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/15/2019 12:00 PM JUSC Thorns 9UG DCG U9 Galaxy Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/15/2019 12:00 PM Iowa Rush Bayern VSA Impact VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/15/2019 12:00 PM VSA Fire JUSC Valencia 10UB VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/15/2019 12:00 PM VSA Rapids DCG U10 Whitecaps VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/15/2019 12:00 PM WDMSC Real Madrid JUSC Atletico Madrid 10UB WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/15/2019 12:00 PM WDMSC Athletico Madrid Apex United WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/15/2019 1:30 PM GPS Iowa 10UG VSA Royals ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2A
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/15/2019 1:30 PM WDMSC Valencia DCG U10 Sounders DCG: Grimes Soccer Complex - Field 6
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/15/2019 1:30 PM PHSC Fire JUSC Man United 9UB Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/15/2019 1:30 PM JUSC Chelsea 9UB WDMSC Liverpool Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/15/2019 1:30 PM JUSC Liverpool 9UB GPS Iowa 9UB Red Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/15/2019 1:30 PM VSA United JUSC Real Madrid 10UB VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/15/2019 1:30 PM VSA Sporting DCG U9 Dynamo VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/15/2019 1:30 PM WDMSC Barcelona JUSC Sevilla 10UB WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/15/2019 3:00 PM WDMSC Chelsea DCG U9 Earthquakes DCG: Grimes Soccer Complex - Field 5
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/15/2019 3:00 PM PHSC Crush Apex Lightning Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/15/2019 3:00 PM VSA Sky Blue JUSC Spirit 10UG Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/15/2019 3:00 PM VSA Timbers JUSC Tottenham 9UB Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/15/2019 3:00 PM VSA Galaxy Iowa Rush Dortmund VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/15/2019 3:00 PM VSA Spirit JUSC Reign 10UG VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/15/2019 3:00 PM VSA Crew JUSC Barcelona 10UB VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/15/2019 3:00 PM Iowa Rush Thorns WDMSC Ajax WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/15/2019 3:00 PM WDMSC Man City VSA Sounders WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/15/2019 4:30 PM Iowa Rush Leverkusen Apex Storm Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/15/2019 4:30 PM PHSC Dynamite VSA Courage Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/15/2019 4:30 PM VSA Reign Apex Red Stars VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/15/2019 4:30 PM VSA Dash Iowa Rush Reign VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 9U Boys Sun 09/15/2019 4:30 PM Iowa Rush Schalke VSA Dynamo VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/15/2019 4:30 PM WDMSC Arsenal JUSC Dash 10UG WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 10U Girls Sun 09/15/2019 4:30 PM WDMSC Lyon VSA Red Stars WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/21/2019 9:00 AM Apex Lightning VSA Royals Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/21/2019 9:00 AM GPS Iowa 10UB VSA Fire ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2A
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/21/2019 9:00 AM DCG U10 Timbers Apex United DCG: Grimes Soccer Complex - Field 6
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/21/2019 9:00 AM Indianola Soccer Tribe JUSC Sevilla 10UB Indianola Middle School
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/21/2019 9:00 AM Iowa Rush Bayern VSA Crew Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/21/2019 9:00 AM PHSC Sonic JUSC Valencia 10UB Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/21/2019 9:00 AM VSA Impact DCG U10 Sounders VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/21/2019 9:00 AM WDMSC Real Madrid JUSC Real Madrid 10UB WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/21/2019 9:00 AM WDMSC Athletico Madrid VSA United WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/21/2019 10:30 AM GPS Iowa 10UG JUSC Dash 10UG ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/21/2019 10:30 AM DCG U10 Rapids JUSC Spirit 10UG DCG: Grimes Soccer Complex - Field 6
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/21/2019 10:30 AM Iowa Rush Schalke VSA Timbers Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/21/2019 10:30 AM PHSC Crush VSA Spirit Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/21/2019 10:30 AM JUSC Arsenal 9UB WDMSC Liverpool Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/21/2019 10:30 AM VSA Sounders JUSC Man United 9UB VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/21/2019 10:30 AM VSA Dynamo Apex Storm VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/21/2019 10:30 AM WDMSC Barcelona VSA Rapids WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/21/2019 12:00 PM GPS Iowa 9UB Blue JUSC Tottenham 9UB ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2B
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/21/2019 12:00 PM DCG U9 Fire WDMSC Portland Thorns DCG: Grimes Soccer Complex - Field 5
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/21/2019 12:00 PM Iowa Rush Thorns VSA Sky Blue Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/21/2019 12:00 PM PHSC Dynamite VSA Thorns Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/21/2019 12:00 PM WDMSC Arsenal JUSC Reign 10UG Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/21/2019 12:00 PM VSA Galaxy PHSC Fire VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/21/2019 12:00 PM WDMSC Man City JUSC Liverpool 9UB WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/21/2019 1:30 PM WDMSC Chelsea GPS Iowa 9UB Red ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/21/2019 1:30 PM WDMSC Valencia DCG U10 Whitecaps DCG: Grimes Soccer Complex - Field 5
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/21/2019 1:30 PM Iowa Rush Courage VSA Courage Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/21/2019 1:30 PM JUSC Pride 9UG Apex Courage Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/21/2019 1:30 PM VSA Reign DCG U9 Galaxy VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/21/2019 1:30 PM VSA Revolution JUSC Atletico Madrid 10UB VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/21/2019 1:30 PM WDMSC Lyon JUSC Red Stars 10UG WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/21/2019 3:00 PM Iowa Rush Dortmund DCG U9 Earthquakes DCG: Grimes Soccer Complex - Field 6
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/21/2019 3:00 PM JUSC Chelsea 9UB VSA Sporting Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/21/2019 3:00 PM VSA Pride Iowa Rush Reign VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/21/2019 3:00 PM WDMSC Ajax VSA Red Stars WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/21/2019 4:30 PM Iowa Rush Leverkusen DCG U9 Dynamo DCG: Grimes Soccer Complex - Field 5
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/21/2019 4:30 PM VSA Dash Apex Red Stars VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/21/2019 4:30 PM WDMSC Chicago Red Stars JUSC Thorns 9UG WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/22/2019 12:00 PM DCG U10 Whitecaps VSA Crew DCG: Grimes Soccer Complex - Field 5
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/22/2019 12:00 PM Iowa Rush Courage WDMSC Portland Thorns Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/22/2019 12:00 PM JUSC Sevilla 10UB VSA Rapids Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/22/2019 12:00 PM VSA Impact WDMSC Barcelona VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 9U Girls Sun 09/22/2019 12:00 PM WDMSC Chicago Red Stars VSA Pride WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 10U Boys Sun 09/22/2019 1:30 PM JUSC Barcelona 10UB Indianola Soccer Tribe Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/28/2019 9:00 AM GPS Iowa 9UB Red VSA Sounders ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2A
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/28/2019 9:00 AM DCG U9 Dynamo JUSC Arsenal 9UB DCG: Grimes Soccer Complex - Field 7
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/28/2019 9:00 AM Iowa Rush Reign VSA Reign Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/28/2019 9:00 AM PHSC Fire WDMSC Man City Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/28/2019 9:00 AM JUSC Real Madrid 10UB DCG U10 Timbers Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/28/2019 9:00 AM JUSC Liverpool 9UB WDMSC Chelsea Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/28/2019 9:00 AM VSA Fire PHSC Sonic VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/28/2019 9:00 AM VSA Rapids Iowa Rush Bayern VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/28/2019 9:00 AM WDMSC Portland Thorns PHSC Dynamite WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/28/2019 10:30 AM Apex Storm JUSC Chelsea 9UB Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/28/2019 10:30 AM DCG U10 Whitecaps Indianola Soccer Tribe DCG: Grimes Soccer Complex - Field 7
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/28/2019 10:30 AM JUSC Reign 10UG PHSC Crush Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/28/2019 10:30 AM JUSC Man United 9UB Iowa Rush Dortmund Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/28/2019 10:30 AM VSA United GPS Iowa 10UB VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/28/2019 10:30 AM VSA Timbers GPS Iowa 9UB Blue VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/28/2019 10:30 AM JUSC Barcelona 10UB WDMSC Valencia WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/28/2019 12:00 PM Apex Courage Iowa Rush Courage Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/28/2019 12:00 PM DCG U10 Sounders WDMSC Barcelona DCG: Grimes Soccer Complex - Field 7
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/28/2019 12:00 PM JUSC Sevilla 10UB VSA Impact Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/28/2019 12:00 PM JUSC Spirit 10UG Iowa Rush Thorns Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/28/2019 12:00 PM VSA Sporting Iowa Rush Schalke VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/28/2019 12:00 PM VSA Red Stars DCG U10 Rapids VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/28/2019 12:00 PM JUSC Red Stars 10UG WDMSC Ajax WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/28/2019 1:30 PM Apex Red Stars VSA Pride Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/28/2019 1:30 PM DCG U9 Earthquakes VSA Galaxy DCG: Grimes Soccer Complex - Field 8
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/28/2019 1:30 PM JUSC Dash 10UG Apex Lightning Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/28/2019 1:30 PM VSA Spirit GPS Iowa 10UG VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/28/2019 1:30 PM VSA Sky Blue WDMSC Lyon VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/28/2019 1:30 PM JUSC Atletico Madrid 10UB WDMSC Athletico Madrid WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/28/2019 3:00 PM Apex United VSA Revolution Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/28/2019 3:00 PM DCG U9 Galaxy WDMSC Chicago Red Stars DCG: Grimes Soccer Complex - Field 8
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/28/2019 3:00 PM JUSC Tottenham 9UB Iowa Rush Leverkusen Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/28/2019 3:00 PM VSA Thorns JUSC Pride 9UG VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 9U Boys Sat 09/28/2019 3:00 PM WDMSC Liverpool VSA Dynamo WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/28/2019 4:30 PM JUSC Thorns 9UG VSA Dash Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 9U Girls Sat 09/28/2019 4:30 PM VSA Courage DCG U9 Fire VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 09/28/2019 4:30 PM VSA Royals WDMSC Arsenal VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Boys Sat 09/28/2019 4:30 PM JUSC Valencia 10UB WDMSC Real Madrid WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/12/2019 9:00 AM Apex United WDMSC Real Madrid Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/12/2019 9:00 AM GPS Iowa 10UG PHSC Crush ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2B
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/12/2019 9:00 AM DCG U9 Earthquakes PHSC Fire DCG: Grimes Soccer Complex - Field 7
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/12/2019 9:00 AM Iowa Rush Dortmund VSA Sounders Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/12/2019 9:00 AM JUSC Real Madrid 10UB PHSC Sonic Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/12/2019 9:00 AM VSA Fire WDMSC Athletico Madrid VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/12/2019 9:00 AM VSA Crew WDMSC Barcelona VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/12/2019 9:00 AM WDMSC Liverpool Iowa Rush Leverkusen WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/12/2019 10:30 AM Apex Storm VSA Sporting Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/12/2019 10:30 AM JUSC Valencia 10UB GPS Iowa 10UB ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2B
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/12/2019 10:30 AM DCG U9 Galaxy VSA Pride DCG: Grimes Soccer Complex - Field 7
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/12/2019 10:30 AM Iowa Rush Courage JUSC Pride 9UG Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/12/2019 10:30 AM JUSC Liverpool 9UB VSA Galaxy Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/12/2019 10:30 AM JUSC Barcelona 10UB Iowa Rush Bayern Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/12/2019 10:30 AM VSA Revolution DCG U10 Timbers VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/12/2019 10:30 AM VSA Timbers JUSC Chelsea 9UB VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/12/2019 10:30 AM JUSC Man United 9UB WDMSC Chelsea WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/12/2019 12:00 PM Apex Courage PHSC Dynamite Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/12/2019 12:00 PM GPS Iowa 9UB Red WDMSC Man City ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/12/2019 12:00 PM DCG U10 Sounders VSA Rapids DCG: Grimes Soccer Complex - Field 8
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/12/2019 12:00 PM JUSC Tottenham 9UB Iowa Rush Schalke Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/12/2019 12:00 PM JUSC Red Stars 10UG VSA Red Stars Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/12/2019 12:00 PM JUSC Spirit 10UG WDMSC Ajax Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/12/2019 12:00 PM VSA Impact Indianola Soccer Tribe VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/12/2019 12:00 PM VSA Sky Blue DCG U10 Rapids VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/12/2019 12:00 PM JUSC Sevilla 10UB WDMSC Valencia WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/12/2019 1:30 PM Apex Red Stars Iowa Rush Reign Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/12/2019 1:30 PM DCG U9 Dynamo GPS Iowa 9UB Blue DCG: Grimes Soccer Complex - Field 8
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/12/2019 1:30 PM JUSC Atletico Madrid 10UB VSA United Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/12/2019 1:30 PM JUSC Reign 10UG Apex Lightning Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/12/2019 1:30 PM VSA Spirit WDMSC Arsenal VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/12/2019 1:30 PM VSA Dynamo JUSC Arsenal 9UB VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/12/2019 1:30 PM WDMSC Lyon Iowa Rush Thorns WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/12/2019 3:00 PM JUSC Thorns 9UG VSA Reign Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/12/2019 3:00 PM JUSC Dash 10UG VSA Royals Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/12/2019 3:00 PM VSA Dash WDMSC Chicago Red Stars VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/12/2019 4:30 PM VSA Thorns DCG U9 Fire VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/12/2019 4:30 PM VSA Courage WDMSC Portland Thorns VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/19/2019 9:00 AM GPS Iowa 10UB JUSC Real Madrid 10UB ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2A
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/19/2019 9:00 AM Indianola Soccer Tribe DCG U10 Sounders Indianola Middle School
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/19/2019 9:00 AM Iowa Rush Leverkusen VSA Dynamo Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/19/2019 9:00 AM PHSC Sonic Apex United Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/19/2019 9:00 AM JUSC Pride 9UG VSA Courage Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/19/2019 9:00 AM VSA Rapids VSA Crew VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/19/2019 9:00 AM WDMSC Real Madrid VSA Revolution WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/19/2019 10:30 AM WDMSC Chicago Red Stars Apex Red Stars Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/19/2019 10:30 AM GPS Iowa 9UB Blue WDMSC Liverpool ASC: Spring Creek Soccer Complex - Field 2A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/19/2019 10:30 AM DCG U10 Rapids WDMSC Lyon DCG: Grimes Soccer Complex - Field 7
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/19/2019 10:30 AM Iowa Rush Schalke DCG U9 Dynamo Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/19/2019 10:30 AM PHSC Fire JUSC Liverpool 9UB Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/19/2019 10:30 AM JUSC Arsenal 9UB Apex Storm Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/19/2019 10:30 AM VSA United VSA Fire VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/19/2019 10:30 AM VSA Sporting VSA Timbers VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/19/2019 10:30 AM WDMSC Valencia VSA Impact WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/19/2019 12:00 PM Apex Lightning VSA Spirit Apex: Norwalk-McAninch #11
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/19/2019 12:00 PM DCG U10 Timbers JUSC Atletico Madrid 10UB DCG: Grimes Soccer Complex - Field 7
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/19/2019 12:00 PM Iowa Rush Thorns JUSC Red Stars 10UG Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/19/2019 12:00 PM PHSC Crush JUSC Dash 10UG Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/19/2019 12:00 PM JUSC Chelsea 9UB JUSC Tottenham 9UB Urbandale Soccer Complex - Field 3A
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/19/2019 12:00 PM VSA Galaxy GPS Iowa 9UB Red VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/19/2019 12:00 PM WDMSC Portland Thorns VSA Thorns WDMSC: Raccoon River - Field 13
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/19/2019 1:30 PM Iowa Rush Reign DCG U9 Galaxy DCG: Grimes Soccer Complex - Field 8
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/19/2019 1:30 PM Iowa Rush Bayern DCG U10 Whitecaps Iowa Rush: Prairie Ridge
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/19/2019 1:30 PM PHSC Dynamite Iowa Rush Courage Pleasant Hill: Doanes Park
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/19/2019 1:30 PM WDMSC Athletico Madrid JUSC Valencia 10UB Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/19/2019 1:30 PM VSA Sounders DCG U9 Earthquakes VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/19/2019 1:30 PM VSA Royals JUSC Reign 10UG VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/19/2019 1:30 PM WDMSC Chelsea Iowa Rush Dortmund WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/19/2019 3:00 PM DCG U9 Fire Apex Courage DCG: Grimes Soccer Complex - Field 8
ACADEMY -- 10U Boys Sat 10/19/2019 3:00 PM WDMSC Barcelona JUSC Barcelona 10UB Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/19/2019 3:00 PM VSA Reign VSA Dash VSA: Timberline Soccer Complex - FIeld 4B
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/19/2019 3:00 PM WDMSC Arsenal GPS Iowa 10UG WDMSC: Raccoon River - Field 14
ACADEMY -- 9U Boys Sat 10/19/2019 4:30 PM WDMSC Man City JUSC Man United 9UB Urbandale Soccer Complex - Field 3B
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/19/2019 4:30 PM VSA Red Stars JUSC Spirit 10UG VSA: Timberline Soccer Complex - Field 4A
ACADEMY -- 9U Girls Sat 10/19/2019 4:30 PM VSA Pride JUSC Thorns 9UG VSA: Timberline Soccer Complex - Field 5C
ACADEMY -- 10U Girls Sat 10/19/2019 4:30 PM WDMSC Ajax VSA Sky Blue WDMSC: Raccoon River - Field 14